Sjachtar wint in aanloop naar duel met PSV ruim van Inhoelets
LVIV (ANP) - Sjachtar Donetsk heeft in aanloop naar de wedstrijd van woensdag tegen PSV in de Champions League een ruime overwinning behaald in de Oekraïense competitie. De huidige nummer 3 won in Lviv met 6-0 van hekkensluiter Inhoelets Petrove.
Het duurde lang voordat Sjachtar de score opende. Artem Bondarenko nam in de blessuretijd van de eerste helft de openingstreffer voor zijn rekening. Na rust ging het snel. Via Bartol Franjic, Kevin Macedo, Eguinaldo Lemos, Oleksandr Zoebkov en opnieuw Lemos werd het 6-0.
In de Champions League heeft Sjachtar na vier speelronden 4 punten. PSV staat op 5 punten.
Galatasaray, komende donderdag de opponent van AZ in de Europa League, boekte ook een zege. De Turkse topclub versloeg Bodrum dankzij een doelpunt van de Belg Michy Batshuayi (0-1). Galatasaray is met 34 punten uit twaalf duels koploper in Turkije.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
3 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
6 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
6 uur geleden