Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner vindt tweede Australian Open-titel speciaalste tot nu toe

Sinner vindt tweede Australian Open-titel speciaalste tot nu toe

MELBOURNE (ANP) - Jannik Sinner vindt zijn tweede Australian Open-eindzege zijn "speciaalste" grandslamtitel tot nu toe. "Hopelijk blijft dit op deze manier doorgaan, dit was een geweldig toernooi. Bedankt aan iedereen die ons hier zo thuis laat voelen", zei Sinner in de Rod Laver Arena in Melbourne vlak nadat hij zijn trofee aan het publiek had getoond.

De 23-jarige Sinner was in aanloop naar zijn derde grandslamtitel dominanter dan vorig jaar. De Italiaanse nummer 1 van de wereld verloor deze Australian Open maar twee sets en rekende in de finale overtuigend af met de als tweede geplaatste Alexander Zverev. Sinners laatste nederlaag dateert van begin oktober.

"Als eerste wil ik me richten tot Zverev. Je bent een geweldige speler en hou geloof. Iedereen weet hoe sterk je bent, ook als persoon. Alle kenners weten dat je zo'n trofee over niet al te lange tijd ook gaat optillen", begon Sinner zijn speech richting zijn Duitse tegenstander die zijn derde grandslamfinale verloor.

Zverev (27) had andersom ook lovende woorden over voor de Italiaan. "Je bent verreweg de beste speler in de wereld. Ik heb vandaag nog wat geprobeerd, maar je was gewoon te goed. Niemand verdient deze titel meer", zei de mondiale nummer 2 tijdens de prijsuitreiking in het stadion.

Meer uit Sport

Doohan definitief weg bij Formule 1-team Alpine

SILVERSTONE (ANP) - Formule 1-team Alpine heeft het contract met Jack Doohan beëindigd. De 22-jarige Australiër heeft ingestemd met het besluit, meldt de Franse renstal.

28 minuten geleden
Vijf spelers uit de top-10 bij ABN AMRO Open

ROTTERDAM (ANP) - Er staan vijf tennissers uit de top-10 van de wereld in het hoofdschema van het ABN AMRO Open. Dat heeft toernooidirecteur Richard Krajicek tijdens een persbijeenkomst in Ahoy bekendgemaakt.

2 uur geleden
Trucker Van den Brink wint opnieuw in Dakar Rally

WADI AD-DAWASIR (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink was maandag in de achtste etappe opnieuw de snelste bij de vrachtwagens. De Nederlandse coureur legde de 721 kilometer rond Wadi ad-Dawasir in Saudi-Arabië af in ruim vijf uur, met 5.31 minuten voorsprong op de Litouwse nummer 2 Vaidotas Zala. Daarmee vergroot Van den Brink zijn voorsprong in het algemeen klassement tot 38.33 minuten op Zala, die ook daar tweede staat. Van den Brink won ook al de proloog en de derde etappe.

18 uur geleden
Canadese tennisser Raonic beëindigt carrière

OTTAWA (ANP/AFP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft officieel zijn carrière beëindigd. De 35-jarige voormalige nummer 3 van de wereld speelde zijn laatste wedstrijd tijdens de Olympische Spelen in 2024, waarna hij door blessures niet meer in actie kwam.

1 dag geleden
Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

1 dag geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

1 dag geleden
Bobsleeërs in viermansbob dertiende in St. Moritz

ST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.

1 dag geleden