Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner vindt tweede Australian Open-titel speciaalste tot nu toe

Sinner vindt tweede Australian Open-titel speciaalste tot nu toe

MELBOURNE (ANP) - Jannik Sinner vindt zijn tweede Australian Open-eindzege zijn "speciaalste" grandslamtitel tot nu toe. "Hopelijk blijft dit op deze manier doorgaan, dit was een geweldig toernooi. Bedankt aan iedereen die ons hier zo thuis laat voelen", zei Sinner in de Rod Laver Arena in Melbourne vlak nadat hij zijn trofee aan het publiek had getoond.

De 23-jarige Sinner was in aanloop naar zijn derde grandslamtitel dominanter dan vorig jaar. De Italiaanse nummer 1 van de wereld verloor deze Australian Open maar twee sets en rekende in de finale overtuigend af met de als tweede geplaatste Alexander Zverev. Sinners laatste nederlaag dateert van begin oktober.

"Als eerste wil ik me richten tot Zverev. Je bent een geweldige speler en hou geloof. Iedereen weet hoe sterk je bent, ook als persoon. Alle kenners weten dat je zo'n trofee over niet al te lange tijd ook gaat optillen", begon Sinner zijn speech richting zijn Duitse tegenstander die zijn derde grandslamfinale verloor.

Zverev (27) had andersom ook lovende woorden over voor de Italiaan. "Je bent verreweg de beste speler in de wereld. Ik heb vandaag nog wat geprobeerd, maar je was gewoon te goed. Niemand verdient deze titel meer", zei de mondiale nummer 2 tijdens de prijsuitreiking in het stadion.

Meer uit Sport

Basketballers San Antonio naar finale na zege bij Oklahoma City

OKLAHOMA CITY (ANP/RTR/AFP) - De basketballers van San Antonio Spurs hebben voor het eerst sinds 2014 de finale van de Amerikaanse profcompetitie NBA bereikt. De ploeg uit Texas won de best-of-seven-serie tegen titelverdediger Oklahoma City Thunder in de finale van de Western Conference met 4-3, na een 111-103-zege in de beslissende uitwedstrijd.

2 uur geleden
Nederlands record discuswerper Rolvink met worp over 70 meter

RAMONA (ANP) - Ruben Rolvink heeft bij internationale werpwedstrijden in het Amerikaanse Ramona (Oklahoma) het Nederlandse record bij het discuswerpen verbeterd. De 23-jarige atleet kwam met de discus van 2 kilogram tot een afstand van 70,23 meter. Het is de eerste keer dat een Nederlandse man de grens van 70 meter doorbreekt.

2 uur geleden
Wiebes is zege en roze in Giro d'Italia kwijt na diskwalificatie

RAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de zege in de eerste etappe van de Giro d'Italia Women en de roze leiderstrui kwijtgeraakt na een diskwalificatie. De organisatie meldt dat de Nederlands kampioene van SD Worx - Protime is gediskwalificeerd wegens een overtreding van de reglementen voor haar fiets. Die zou niet aan het vereiste minimumgewicht hebben voldaan.

8 uur geleden
Wiebes is zege en roze in Giro d'Italia kwijt na diskwalificatie

RAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de zege in de eerste etappe van de Giro d'Italia Women en de roze leiderstrui kwijtgeraakt na een diskwalificatie. De organisatie meldt dat de Nederlands kampioene van SD Worx - Protime is gediskwalificeerd wegens een overtreding van de reglementen voor haar fiets. Die zou niet aan het vereiste minimumgewicht hebben voldaan.

12 uur geleden
Titelverdedigster Gauff uitgeschakeld op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Titelverdedigster Coco Gauff is uitgeschakeld op Roland Garros. De 22-jarige Amerikaanse verloor in de derde ronde van de tot Oostenrijkse genaturaliseerde Anastasia Potapova (25): 4-6 7-6 (1) 6-4.

13 uur geleden
Wielrenster Wiebes pakt roze na zege in eerste etappe Giro

RAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de eerste draagster van de roze leiderstrui in de Ronde van Italië voor vrouwen. De 27-jarige Nederlandse topsprintster van SD Worx-Protime was na de eerste etappe over 139 kilometer veruit de snelste van het peloton in de straten van Ravenna.

14 uur geleden
Arensman ziet plan om vierde plek te verdedigen perfect uitpakken

PIANCAVALLO (ANP) - Thymen Arensman heeft zijn vierde plaats in het algemeen klassement van de Giro d'Italia met succes verdedigd. Op de steile slotklim naar Piancavallo wist de 26-jarige Nederlander van Netcompany Ineos zijn voorsprong op de Canadees Derek Gee te behouden, maar slaagde hij er niet in tijd te winnen op de Australiër Jai Hindley.

16 uur geleden