Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner verslaat Alcaraz in duel tussen opkomende tennissers

Sinner verslaat Alcaraz in duel tussen opkomende tennissers

LONDEN (ANP) - De Italiaan Jannik Sinner heeft Carlos Alcaraz uitgeschakeld in de vierde ronde van Wimbledon. De 20-jarige Sinner was de één jaar jongere Spanjaard met 6-1 6-4 6-7 (8) 6-3 de baas. In de tiebreak van de derde set had Sinner al twee matchpoints.

Sinner en Alcaraz worden beschouwd als de beoogde opvolgers van de gevestigde orde: Rafael Nadal, Novak Djokovic en Roger Federer. Sinner staat dertiende op de wereldranglijst, Alcaraz is al de mondiale nummer 7.

De als vijfde geplaatste Alcaraz maakte op het Centre Court twee sets lang geen enkel moment aanspraak op een plek in de kwartfinales. De jongste van de twee noteerde veel onnodige fouten, maar slaagde er toch in er een spannend duel van te maken. Na het verlies van de tiebreak toonde Sinner echter karakter en na 3 uur en 35 minuten maakte hij het af op zijn zesde wedstrijdpunt.

Voor deze editie van Wimbledon had Sinner nog nooit een duel gewonnen op het Londense gras. Op de drie andere grand slams haalde hij al wel eens minimaal de vierde ronde. Sinner neemt het dinsdag bij de laatste acht op tegen de winnaar van het duel tussen Tim van Rijthoven en Novak Djokovic.

Meer uit Sport

NBA-vedette James bereikt nieuwe mijlpaal met 12.000 assists

LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse basketballer LeBron James heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn imposante carrière. De 41-jarige forward van Los Angeles Lakers passeerde in de NBA-wedstrijd tegen Phoenix Suns de grens van 12.000 assists. Hij is daarmee de vierde speler in de historie van de NBA die dat is gelukt.

40 minuten geleden
Golfer McIlroy neemt historisch grote voorsprong in Masters

AUGUSTA (ANP) - Titelverdediger Rory McIlroy staat na een indrukwekkende tweede ronde met een ruime voorsprong aan de leiding in de negentigste editie van de Masters. De Noord-Ierse golfer sloeg na een tweede ronde van 65 slagen een gat van zes slagen met zijn eerste concurrenten. Niet eerder in de historie van de Masters nam een speler zo'n grote voorsprong na 36 van de 72 holes.

1 uur geleden
Tennissters voorkomen degradatie in Billie Jean King Cup

OEIRAS (ANP) - De Nederlandse tennissters hebben degradatie uit groep 1 van de Europees-Afrikaanse zone in de Billie Jean King Cup voorkomen. Het team van captain Kiki Bertens won in het Portugese Oeiras met 2-0 van Noorwegen.

12 uur geleden
Keetels zonder ChatGPT op jacht naar titel in marathon Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels is komende zondag in de marathon van Rotterdam favoriet voor de Nederlandse titel op de marathon. De rennende stewardess mikt zelf op een tijd van onder de 2.30 uur. Hoewel ze ChatGPT niet meer gebruikt als hardloopcoach, is ze nog steeds haar eigen trainer. "Ik heb inmiddels zo veel van andere atleten gehoord en geleerd, dat ik het nu zelf bedenk", zei de 27-jarige Keetels tijdens een persconferentie.

13 uur geleden
Frans talent Seixas boekt derde ritzege in Ronde van Baskenland

EIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.

14 uur geleden
Sinner ook op gravel in Monaco tegen Zverev in halve finales

MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.

17 uur geleden
Tennisser Zverev in drie sets naar halve finales Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.

19 uur geleden