Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner - Van de Zandschulp woensdagavond, Griekspoor donderdag

Sinner - Van de Zandschulp woensdagavond, Griekspoor donderdag

ROTTERDAM (ANP) - Jannik Sinner en Botic van de Zandschulp treffen elkaar woensdagavond in de eerste ronde van het ABN AMRO Open. De wedstrijd in Ahoy Rotterdam begint om 19.30 uur. Tallon Griekspoor komt donderdag pas weer in actie.

Voor de Italiaan Sinner wordt het zijn eerste wedstrijd sinds de finale van de Australian Open, eind vorige maand. Hij meldde zich af voor het toernooi van Marseille van vorige week, maar is al sinds vrijdag in Rotterdam.

Griekspoor plaatste zich maandag voor de tweede ronde en het was de vraag of hij woensdag of donderdag zijn tweede ronde zou spelen. De beste tennisser van Nederland neemt het donderdag op tegen de winnaar van het duel tussen de Pool Hubert Hurkacz en Jiri Lehecka uit Tsjechië.

Tegenstanders

Woensdagavond speelt Félix Auger-Aliassime, de winnaar van de editie van 2022, de tweede avondwedstrijd. De Canadees treft de winnaar van de wedstrijd tussen Andrej Roeblev uit Rusland en de Belg Zizou Bergs.

Ook de Deen Holger Rune, als derde geplaatst, speelt woensdag zijn eerste wedstrijd. Hij neemt het in de middagsessie op tegen de Rus Roman Safioellin.

Meer uit Sport

Norris gaat 'met zelfvertrouwen' voor tweede titel Formule 1

LONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.

15 uur geleden
Baanwielrenner Hoogland slaat EK opnieuw over

APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.

18 uur geleden
McLaren slaat eerste besloten testdag Formule 1 in Barcelona over

WOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."

19 uur geleden
Tweevoudig winnaar Sinner soepel naar derde ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiër James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.

19 uur geleden
Australische wielrenner Vine grijpt macht in Tour Down Under

URAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.

22 uur geleden
Golfer McIlroy gelooft niet in verzoening PGA Tour en LIV Golf

DUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabië gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.

1 dag geleden
Janko Franjic derde remmer Nederlandse viermansbob op Spelen

ARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.

1 dag geleden