Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner treft dubbelpartner Hurkacz in tennisfinale Miami

Sinner treft dubbelpartner Hurkacz in tennisfinale Miami

MIAMI (ANP) - De finale van het tennistoernooi van Miami kent een verrassende samenstelling. Nadat eerder de Italiaan Jannik Sinner zich kwalificeerde voor de eindstrijd, deed de Poolse outsider Hubert Hurkacz hem dat na. De nummer 37 van de wereld versloeg in zijn halve finale de Rus Andrej Roeblev, de nummer 4 van de plaatsingslijst op het masterstoernooi.

Beide finalisten kennen elkaar goed. Sinner, 31e op de wereldranglijst, dubbelde dit jaar al op de Australian Open en het toernooi van Dubai met de Pool die tegen Roeblev twee sets (6-3 6-4) nodig had. Hurkacz had daarvoor al een andere favoriet, de Griek Stefanos Tsitsipas, uitgeschakeld.

Sinner was eerder in zijn halve finale te sterk voor de Spanjaard Roberto Bautista Agut: 5-7 6-4 6-4. "Vorige maand speelden we nog samen in het dubbel en nu staan we tegenover elkaar in de mastersfinale. Dat wordt leuk", voorspelde Hurkacz, die in Rotterdam in de tweede ronde nog verloor van Tsitsipas. Dat toernooi werd gewonnen door Roeblev. Toppers als Novak Djokovic, Rafael Nadal en Roger Federer lieten het toernooi in Miami om verschillende redenen lopen.

Meer uit Sport

Onderzoek: meerderheid Duitsers voor komst Olympische Spelen

BERLIJN (ANP/DPA) - Een meerderheid van de inwoners van Duitsland ziet graag de Olympische Spelen voor de derde keer naar hun land komen. München geniet de voorkeur als organiserende stad. Dat blijkt uit een onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van het tijdschrift Stern.

1 uur geleden
Boksgevecht Paul afgelast om aanklacht tegen tegenstander Davis

MIAMI (ANP/AFP) - Jake Paul, de youtuber die zich heeft omgeschoold tot bokser, zal op 14 november niet vechten tegen Gervonta Davis. Zijn promotor MVP en streamingdienst Netflix hebben het boksduel afgelast, omdat Davis wordt aangeklaagd voor mishandeling van zijn vriendin.

2 uur geleden
Verstappen herdenkt met Braziliaanse helm 'emotionele zege'

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen geniet nog steeds van zijn memorabele zege vorig jaar in de Grote Prijs van São Paulo. De coureur van Red Bull reed in de regen vanuit de achterhoede naar de zege. "Dat was een emotionele overwinning en een belangrijk moment in het kampioenschap. Ik zal een speciale Braziliaanse helm dragen tijdens de race", zegt hij in een vooruitblik van zijn team op de komende race op het circuit van Interlagos.

15 uur geleden
Rybakina verslaat Swiatek bij WTA Finals

RIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft maandag ook haar tweede groepswedstrijd bij de WTA Finals in Riyad gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de Poolse Iga Swiatek in drie sets met 3-6 6-1 6-0. Rybakina zette daarmee een grote stap richting de halve finales.

18 uur geleden
Honkballer Rafaela ontvangt Golden Glove als beste midvelder

NEW YORK (ANP) - Honkballer Ceddanne Rafaela van Boston Red Sox is uitgeroepen tot beste midvelder in de American League van de MLB. Het is de eerste keer dat de 25-jarige Curaçaoënaar de zogenoemde Golden Glove ontvangt.

18 uur geleden
Kipchoge plant marathons op alle continenten, ook Antarctica

NEW YORK (ANP) - Marathonlegende Eliud Kipchoge heeft ambitieuze hardloopplannen voor de komende twee jaar. De bijna 41-jarige Keniaan wil marathons lopen op zeven continenten, inclusief Antarctica. De tweevoudig winnaar van olympisch goud onthulde zijn plannen na de marathon van New York.

22 uur geleden
Matthews (35) fietst nog twee jaar door: voel me 25

MELBOURNE (ANP) - De Australiër Michael Matthews gaat nog zeker twee seizoenen door. De 35-jarige renner heeft zijn contract bij Team Jayco AlUla verlengd tot en met 2027, meldde de Australische WorldTour-formatie.

22 uur geleden