Sinner overleeft matchpoint in Monte Carlo, Ruud uitgeschakeld
MONTE CARLO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich op het masterstoernooi van Monte Carlo naar de kwartfinales geknokt. De 21-jarige Sinner, nummer 8 van de wereld, kreeg tegen de Pool Hubert Hurkacz in de tiebreak van de tweede set een matchpoint tegen. De Italiaan werkte die weg en trok de partij alsnog naar zich toe: 3-6 7-6 (6) 6-1. Hurkacz staat op de wereldranglijst op de dertiende plaats.
Sinner won dit seizoen het ATP-toernooi van Montpellier en hij bereikte de finales van het ABN AMRO Open in Rotterdam en de masters van Miami. Beide keren moest hij het afleggen tegen de Rus Daniil Medvedev.
Casper Ruud, de Noorse nummer 4 van de wereld, werd uitgeschakeld op het gravel in Monte Carlo. Ruud verloor van de Duitse qualifier Jan-Lennard Struff: 6-1 7-6 (6). De Italiaan Matteo Berrettini trok zich met een buikspierblessure terug uit het toernooi. De Deen Holger Rune kreeg daardoor een vrije doortocht naar de kwartfinales.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Femke Kok heeft na haar sterke optreden op de olympische 1000 meter niet alleen nog meer vertrouwen in de 500 meter, maar ook in de 1500 meter. Dat vertelde de schaatsster in het Milano Speed Skating Stadium, waar ze ondanks een olympisch record toch genoegen moest nemen met zilver achter haar landgenote Jutta Leerdam.
51 minuten geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
3 uur geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
4 uur geledenBORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.
5 uur geleden