Sinner naar finale in Miami na eenzijdige partij tegen Medvedev
MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft ten koste van titelverdediger Daniil Medvedev op overtuigende wijze de finale bereikt van het masterstoernooi van Miami. De Italiaan versloeg de Rus voor de vijfde keer op rij, ditmaal in twee sets: 6-1 6-2.
Het treffen tussen de nummers 3 en 4 van de wereld was een herhaling van de eindstrijd van de Australian Open van twee maanden terug. Toen won Sinner voor het eerst in zijn loopbaan een grandslamtoernooi door Medvedev in vijf sets te kloppen.
In Miami stonden Sinner en Medvedev opnieuw tegenover elkaar, maar dit keer was de Italiaan veel te sterk. In de eerste set liep hij razendsnel uit naar een 5-0-voorsprong. Medvedev pakte op love nog wel de zesde game, maar Sinner deed precies hetzelfde in de zevende game.
Breakpoint tegen
Hij brak de Rus vervolgens in de tweede set meteen en gaf die marge, ondanks een breakpoint tegen in de vierde game, niet meer weg. Sterker, Medvedev leverde zijn opslag voor de tweede keer in en moest lijdzaam toezien hoe Sinner na iets meer dan een uur de wedstrijd naar zich toetrok.
De laatste zege van Medvedev op Sinner was uitgerekend vorig jaar in Miami. Toen won hij in de finale met 7-5 6-3. De Italiaan treft dit keer de Bulgaar Grigor Dimitrov of de Duitser Alexander Zverev in de eindstrijd.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
6 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
6 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
8 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
10 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
11 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
13 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden