Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner naar finale in Miami na eenzijdige partij tegen Medvedev

Sinner naar finale in Miami na eenzijdige partij tegen Medvedev

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft ten koste van titelverdediger Daniil Medvedev op overtuigende wijze de finale bereikt van het masterstoernooi van Miami. De Italiaan versloeg de Rus voor de vijfde keer op rij, ditmaal in twee sets: 6-1 6-2.

Het treffen tussen de nummers 3 en 4 van de wereld was een herhaling van de eindstrijd van de Australian Open van twee maanden terug. Toen won Sinner voor het eerst in zijn loopbaan een grandslamtoernooi door Medvedev in vijf sets te kloppen.

In Miami stonden Sinner en Medvedev opnieuw tegenover elkaar, maar dit keer was de Italiaan veel te sterk. In de eerste set liep hij razendsnel uit naar een 5-0-voorsprong. Medvedev pakte op love nog wel de zesde game, maar Sinner deed precies hetzelfde in de zevende game.

Breakpoint tegen

Hij brak de Rus vervolgens in de tweede set meteen en gaf die marge, ondanks een breakpoint tegen in de vierde game, niet meer weg. Sterker, Medvedev leverde zijn opslag voor de tweede keer in en moest lijdzaam toezien hoe Sinner na iets meer dan een uur de wedstrijd naar zich toetrok.

De laatste zege van Medvedev op Sinner was uitgerekend vorig jaar in Miami. Toen won hij in de finale met 7-5 6-3. De Italiaan treft dit keer de Bulgaar Grigor Dimitrov of de Duitser Alexander Zverev in de eindstrijd.

Meer uit Sport

Volleybalsters verslaan Turkije in drie sets in Nations League

BRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.

1 uur geleden
Visser opnieuw derde op honderd meter horden in Diamond League

ROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).

3 uur geleden
Broeders-Bol bestempelt zichzelf bij FBK Games niet als favoriet

HENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.

4 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt weer en bereikt finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.

5 uur geleden
Andrejeva verslaat Kostjoek en bereikt finale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.

8 uur geleden
Verstappen voorzichtig over kansen bij Grand Prix van Monaco

MONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.

9 uur geleden
3x3-basketbalsters na twee zeges naar kwartfinales op WK

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.

1 dag geleden