Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner naar finale in Miami na eenzijdige partij tegen Medvedev

Sinner naar finale in Miami na eenzijdige partij tegen Medvedev

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft ten koste van titelverdediger Daniil Medvedev op overtuigende wijze de finale bereikt van het masterstoernooi van Miami. De Italiaan versloeg de Rus voor de vijfde keer op rij, ditmaal in twee sets: 6-1 6-2.

Het treffen tussen de nummers 3 en 4 van de wereld was een herhaling van de eindstrijd van de Australian Open van twee maanden terug. Toen won Sinner voor het eerst in zijn loopbaan een grandslamtoernooi door Medvedev in vijf sets te kloppen.

In Miami stonden Sinner en Medvedev opnieuw tegenover elkaar, maar dit keer was de Italiaan veel te sterk. In de eerste set liep hij razendsnel uit naar een 5-0-voorsprong. Medvedev pakte op love nog wel de zesde game, maar Sinner deed precies hetzelfde in de zevende game.

Breakpoint tegen

Hij brak de Rus vervolgens in de tweede set meteen en gaf die marge, ondanks een breakpoint tegen in de vierde game, niet meer weg. Sterker, Medvedev leverde zijn opslag voor de tweede keer in en moest lijdzaam toezien hoe Sinner na iets meer dan een uur de wedstrijd naar zich toetrok.

De laatste zege van Medvedev op Sinner was uitgerekend vorig jaar in Miami. Toen won hij in de finale met 7-5 6-3. De Italiaan treft dit keer de Bulgaar Grigor Dimitrov of de Duitser Alexander Zverev in de eindstrijd.

Meer uit Sport

Dakar Rally 2027 wordt zwaarste editie in Saudi-Arabië

PARIJS (ANP) - De eerstkomende Dakar Rally in Saudi-Arabië wordt een zware. De organisatie presenteerde in Parijs de route voor de woestijnrally in 2027 met daarin 5320 kilometer aan klassementsproeven. Voor het eerst sinds de rally in 2020 het Saudische grondgebied betrad, is er meer dan 5000 kilometer aan zogeheten specials, trajecten waarin de tijd wordt opgenomen.

11 uur geleden
Berlijn stemt unaniem in met nieuwe olympische kandidatuur

BERLIJN (ANP) - Het bestuur van Berlijn heeft unaniem ingestemd met plannen om de Olympische Spelen terug te halen naar de Duitse hoofdstad. Het gaat om een kandidatuur voor de Zomerspelen in 2036, 2040 of 2044. Berlijn organiseerde eerder de zogeheten nazi-Spelen in 1936.

12 uur geleden
Tennisster Sabalenka deinst niet terug voor boycot grand slams

ROME (ANP/AFP) - Tennisster Aryna Sabalenka is bereid om grandslams te boycotten om een eerlijkere verdeling van het prijzengeld te forceren. Dat zei de nummer 1 van de wereld op een persconferentie bij het toernooi van Rome. Daar lichtte ze toe waarom zij samen met andere tennisprofs maandag in een open brief hun 'diepe teleurstelling' uitten over het prijzengeld op Roland Garros.

14 uur geleden
Golfer Luiten maakt in Catalonië rentree na schouderblessure

BARCELONA (ANP) - Golfer Joost Luiten maakt deze week in het Catalunya Championship zijn rentree op de DP World Tour, oftewel de Europese Tour. Nederlands beste speler was er een tijdje uit door een oude blessure, een slijmbeursontsteking in een schouder. Hij speelde eind maart in India zijn laatste toernooi.

14 uur geleden
Directeur topsportcentrum Papendal vertrekt na 13 jaar

ARNHEM (ANP) - Jochem Schellens vertrekt na dertien jaar als directeur van topsportcentrum Papendal. Schellens blijft tot 1 december in dienst om alles te kunnen overdragen aan een opvolger.

15 uur geleden
Marathon Londen breekt record met 1,33 miljoen inschrijvingen

LONDEN (ANP) - Een recordaantal van meer dan 1,33 miljoen mensen heeft zich aangemeld voor de marathon van Londen op 25 april 2027. Het is een stijging van 18 procent vergeleken met de editie van dit jaar.

16 uur geleden
Wielrenner Van Dijke met Red Bull voor het eerst in Giro d'Italia

BERLIJN (ANP) - Wielrenner Mick van Dijke debuteert vrijdag in de Giro d'Italia. De 26-jarige Nederlander, die vorig jaar al wel de Tour de France reed, is opgenomen in de selectie van zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe. Van Dijke moet assistentie verlenen aan kopmannen Jai Hindley en Giulio Pellizzari, die in het klassement de strijd willen aangaan met topfavoriet Jonas Vingegaard uit Denemarken.

16 uur geleden