Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner kijkt uit naar wedstrijd tegen Griekspoor in Halle

Sinner kijkt uit naar wedstrijd tegen Griekspoor in Halle

HALLE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich op positieve wijze uitgesproken over Tallon Griekspoor. De nummer 1 van de wereld is deze week de tegenstander van Griekspoor in de eerste ronde van het grastoernooi van Halle, in Duitsland.

"Over het algemeen speelt hij goed op gras", zei Sinner over Griekspoor tegen de internationale tennisbond ATP. "Hij doet veel aan serve-and-volley. Hij volleert heel, heel goed. Het zal een heel moeilijke wedstrijd worden, maar ik kijk ernaar uit."

De confrontatie met Griekspoor is voor Sinner zijn eerste wedstrijd van het seizoen op gras. "Voor mij is het een kans om te zien waar mijn niveau ligt", aldus de Italiaan. "Ik speel alleen hier en op Wimbledon op gras, dus ik heb maar twee kansen. Maar het is fijn om terug te zijn op deze ondergrond."

Roland Garros

Griekspoor is de nummer 27 van de wereld. Hij wist afgelopen weekend zijn titel niet te verdedigen op het grastoernooi van Rosmalen. De beste tennisser van Nederland werd uitgeschakeld door de Amerikaan Sebastian Korda.

Sinner, begin dit jaar de winnaar van de Australian Open, verloor eerder deze maand op Roland Garros in de halve finales van Carlos Alcaraz.

Meer uit Sport

Zwemmers Weertman en Kromowidjojo toegetreden tot Hall of Fame

NIEUWEGEIN (ANP) - Ferry Weertman en Ranomi Kromowidjojo zijn toegetreden tot de International Swimming Hall of Fame (ISHOF). Daarmee behoren de voormalige zwemmers tot een select gezelschap Nederlanders dat deze internationale erkenning ontvangt. Maarten van der Weijden, Monique Wildschut, Irene van der Laan en Judith van Berkel gingen hen voor.

17 minuten geleden
Atlete Hassan in april weer van start in marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan (33) zal op 26 april van start gaan in de marathon van Londen. Hassan maakte in 2023 in Londen haar debuut op de marathon. Ondanks dat ze onderweg even moest stoppen vanwege kramp, wist ze haar eerste marathon meteen winnend af te sluiten.

1 uur geleden
Bokser Fury keert terug in de ring voor gevecht met Makhmudov

MANCHESTER (ANP/RTR) - De vorig jaar gestopte Britse bokser Tyson Fury keert opnieuw terug in de ring. De 37-jarige voormalige wereldkampioen zwaargewicht neemt het op 11 april op tegen de Rus Arslanbek Makhmudov.

1 uur geleden
WK beachvolleybal 2027 wil stadion op de Hofvijver in Den Haag

UTRECHT (ANP) - Het WK beachvolleybal van 2027 in Nederland vindt plaats op een aantal "iconische locaties" in de speelsteden Den Haag, Amsterdam, Apeldoorn en Rotterdam. Dat meldt volleybalbond Nevobo in een persbericht. De organisatie hoopt onder meer in Den Haag te spelen in een stadion op de Hofvijver, net als in 2015.

7 uur geleden
Sinner treft Djokovic in Australiƫ na simpele zege op Shelton

MELBOURNE (ANP/AFP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zonder problemen de halve finales van de Australian Open bereikt. De winnaar van de vorige twee edities was in Melbourne met 6-3 6-4 6-4 te sterk voor de Amerikaan Ben Shelton.

7 uur geleden
Tennissters steunen Gauff in roep om meer privacy in Melbourne

MELBOURNE (ANP/RTR) - Coco Gauff krijgt veel bijval van andere toptennissters na haar woedeuitbarsting van dinsdag op de Australian Open. De Amerikaanse nummer 3 van de wereld klaagde over het gebrek aan privacy in Melbourne en daar zijn haar landgenotes Amanda Anisimova en Jessica Pegula en de Poolse Iga Swiatek het mee eens. "De vraag is of we tennissers zijn of dieren in de dierentuin, die zelfs in de gaten worden gehouden als ze naar de wc gaan", zei Swiatek.

8 uur geleden
Swiatek verliest van Rybakina in kwartfinale Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek blijft ook dit jaar zonder eindzege op de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld, die de drie andere grandslamtoernooien al wel won, verloor in de kwartfinales in Melbourne van de Kazachse Elena Rybakina: 5-7 1-6.

10 uur geleden