Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner kijkt uit naar wedstrijd tegen Griekspoor in Halle

Sinner kijkt uit naar wedstrijd tegen Griekspoor in Halle

HALLE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich op positieve wijze uitgesproken over Tallon Griekspoor. De nummer 1 van de wereld is deze week de tegenstander van Griekspoor in de eerste ronde van het grastoernooi van Halle, in Duitsland.

"Over het algemeen speelt hij goed op gras", zei Sinner over Griekspoor tegen de internationale tennisbond ATP. "Hij doet veel aan serve-and-volley. Hij volleert heel, heel goed. Het zal een heel moeilijke wedstrijd worden, maar ik kijk ernaar uit."

De confrontatie met Griekspoor is voor Sinner zijn eerste wedstrijd van het seizoen op gras. "Voor mij is het een kans om te zien waar mijn niveau ligt", aldus de Italiaan. "Ik speel alleen hier en op Wimbledon op gras, dus ik heb maar twee kansen. Maar het is fijn om terug te zijn op deze ondergrond."

Roland Garros

Griekspoor is de nummer 27 van de wereld. Hij wist afgelopen weekend zijn titel niet te verdedigen op het grastoernooi van Rosmalen. De beste tennisser van Nederland werd uitgeschakeld door de Amerikaan Sebastian Korda.

Sinner, begin dit jaar de winnaar van de Australian Open, verloor eerder deze maand op Roland Garros in de halve finales van Carlos Alcaraz.

Meer uit Sport

Amerikaanse golfer Scheffler neemt leiding op Brits Open

PORTRUSH (ANP/AFP) - Golfer Scottie Scheffler heeft op de tweede dag van het Brits Open de leiding genomen. De Amerikaanse nummer 1 van de wereld en olympisch kampioen noteerde op de Royal Portrush in Noord-Ierland een ronde van 64 slagen, zeven onder par. Scheffler staat halverwege op tien onder par, één slag voor op de Brit Matthew Fitzpatrick.

2 uur geleden
Ekpo sprint naar zilveren plak op 100 meter bij EK beloften

BERGEN (ANP) - Nsikak Ekpo is als tweede geëindigd op de 100 meter van de Europese kampioenschappen voor atleten jonger dan 23 jaar. De 22-jarige Nederlander finishte in 10,30 in het Noorse Bergen. Hij bleef in de finale iets boven zijn persoonlijk record (10,23). De winst ging naar de Fransman Jeff Erius (10,28).

5 uur geleden
WK beachvolleybal in 2027 naar Nederland

DEN HAAG (ANP) - Het WK beachvolleybal vindt in 2027 van 20 tot en met 29 augustus plaats in Nederland. Het toernooi wordt in ieder geval gehouden in Den Haag, Rotterdam en Apeldoorn, meldt de internationale volleybalbond FIVB en de Nederlandse volleybalbond Nevobo. Hoogstwaarschijnlijk komt daar nog een vierde speelstad bij.

6 uur geleden
Pogacar ook de beste in klimtijdrit Tour de France

PEYRAGUDES (ANP) - Tadej Pogacar heeft in de Tour de France ook de klimtijdrit naar Peyragudes gewonnen. De Sloveense geletruidrager was in de dertiende etappe, een individuele tijdrit van 10,9 kilometer, met een tijd van 23.00 minuten ruim sneller dan Jonas Vingegaard uit Denemarken en zijn landgenoot Primoz Roglic.

7 uur geleden
Wielrenster Veenhoven wint tweede etappe in Baloise Ladies Tour

OLSENE (ANP) - Nienke Veenhoven heeft de tweede etappe van de Baloise Ladies Tour gewonnen. De wielrenster van Visma - Lease a Bike was de snelste in een massasprint van een rit over 127 kilometer met start en aankomst in het Belgische Olsene. De 21-jarige Veenhoven, geboren in Oostzaan, boekte haar eerste profzege.

7 uur geleden
Tennisser Den Ouden plaatst zich voor halve finales Dutch Open

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - Tennisser Guy den Ouden heeft de halve finales van het Dutch Open Tournament bereikt. De als tweede geplaatste Nederlander versloeg op het gravel in Bunschoten-Spakenburg de Belg Gauthier Onclin met 6-2 6-3.

9 uur geleden
Fransman Vercher als eerste renner vertrokken in klimtijdrit Tour

LOUDENVIELLE (ANP) - Mattéo Vercher is als eerste renner vertrokken in de individuele klimtijdrit in de Tour de France. De Fransman van Team TotalEnergies staat laatste in het algemeen klassement en vertrok om 13.10 uur als eerste renner in de dertiende etappe. Roel van Sintmaartensdijk vertrekt als derde om 13.12 uur. Geletruidrager Tadej Pogacar vertrekt als laatste renner om 17.05 uur.

10 uur geleden