Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner kan nieuwe nummer 3 worden na afmelding Medvedev in Doha

Sinner kan nieuwe nummer 3 worden na afmelding Medvedev in Doha

DOHA (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev heeft zich afgemeld voor het ATP 250-toernooi van Doha van volgende week, waardoor hij ook zijn titel in Qatar niet kan verdedigen. Jannik Sinner wordt bij een goed resultaat in Rotterdam deze week de nieuwe nummer 3 van de wereld.

Titelverdediger Medvedev meldde zich ook al af voor het ABN AMRO Open, omdat hij nog niet helemaal fris was na de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van dit jaar. Daar verloor hij in vijf sets de finale van Sinner. De Rus heeft langer de tijd nodig voor zijn herstel en laat daarom ook het toernooi in Doha schieten.

Sinner speelt donderdagavond in de achtste finales van het ABN AMRO Open tegen de Fransman Gaël Monfils. De als eerste geplaatste Italiaan neemt bij een eindzege in Rotterdam sowieso de derde plek van Medvedev over. Hij staat momenteel vierde.

Woensdag meldde Rafael Nadal zich al af voor het toernooi in Doha. De 37-jarige Spanjaard is nog niet fit na een spierscheurtje.

Meer uit Sport

Boer traint dag na val op 500 meter weer mee bij shorttrackers

MILAAN (ANP) - Shorttracker Teun Boer heeft geen blessure overgehouden aan zijn harde val in de finale van de olympische 500 meter. De 24-jarige Nijmegenaar verscheen donderdag aan het begin van de middag op het ijs van de trainingshal in de Milano Ice Skating Arena.

17 minuten geleden
Verstappen redelijk productief tijdens ochtendsessie in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens zijn eerste sessie van de tweede testweek in Bahrein 56 ronden gereden. Daarmee was de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 productiever dan zijn teamgenoot Isack Hadjar een dag eerder, die toen in de ochtendsessie slechts dertien ronden reed door onderhoud aan de Red Bull. Over de hele dag kwam de Fransman tot een kleine zeventig ronden, Verstappen komt donderdagmiddag nog in actie.

40 minuten geleden
Gastland Italië tegen vlaggen Rusland en Belarus bij Paralympics

ROME (ANP/DPA) - Gastland Italië is fel tegen de deelname van Russische en Belarussische sporters aan de Paralympische Spelen onder eigen vlag. "De Italiaanse regering spreekt haar absolute afkeuring uit over de beslissing van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC)", staat in een verklaring van ministers Antonio Tajani (Buitenlandse Zaken) en Andrea Abodi (Sport).

1 uur geleden
Nederland loopt nog twee medailles achter op vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland loopt in Milaan en Cortina d'Ampezzo nog twee medailles achter in vergelijking met de vorige Winterspelen van 2022 in Beijing. Na het zilver en brons van de shorttrackbroers Melle en Jens van 't Wout op de 500 meter staat de teller voor TeamNL nu op vijftien plakken.

2 uur geleden
Zieke Van Gerwen mist Premier League-avond in Glasgow

GLASGOW (ANP) - Darter Michael van Gerwen ontbreekt donderdag op de Premier League-avond in Glasgow omdat hij ziek is. Wereldkampioen Luke Littler, zijn tegenstander in de kwartfinales, staat daardoor direct in de halve finales. Dat meldt dartsbond PDC.

2 uur geleden
Schaakgrootmeester Timman (74) overleden

DEN HAAG (ANP) - Schaakgrootmeester Jan Timman is woensdag op 74-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt de Koninklijke Nederlandse Schaakbond (KNSB) na berichtgeving van de NOS. Timman was al langere tijd ziek.

3 uur geleden
Melle van 't Wout wist dat het op zijn verjaardag moest gebeuren

MILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout was al vanaf de zomer bezig met de olympische 500 meter. "Toen werd het programma van de Spelen bekend en zag ik dat deze afstand op mijn verjaardag was ingepland. Dat kan geen toeval zijn. Ik wist dat het op deze dag moest gebeuren", sprak de rijder van TeamNL, die in Milaan zijn 26e verjaardag vierde met een zilveren medaille. Zijn broer Jens behaalde, na zijn olympische titels op de 1000 en 1500 meter, brons.

10 uur geleden