Sinner en Alcaraz ontlopen elkaar in groepsfase ATP Finals
TURIJN (ANP) - Jannik Sinner en Carlos Alcaraz ontlopen elkaar in de groepsfase van de ATP Finals in Turijn, het eindejaarstoernooi voor de acht beste tennissers van het jaar. Dat heeft de loting donderdagmiddag bepaald. Omdat Alcaraz door Alexander Zverev is gepasseerd op de wereldranglijst hadden Sinner en Alcaraz, de nummer 1 en 3 van de wereld, bij elkaar in de poule kunnen komen.
Sinner neemt het op tegen de Rus Daniil Medvedev, de Amerikaan Taylor Fritz en Alex de Minaur uit Australië. Alcaraz treft naast Zverev ook de Noor Casper Ruud en Andrej Roeblev uit Rusland.
De ATP Finals beginnen zondag. Titelhouder Novak Djokovic meldde zich eerder deze week af.
Koolhof
In het dubbelspel kwam Wesley Koolhof met zijn Kroatische partner Nikola Mektic terecht in een groep met Marcel Granollers uit Spanje en de Argentijn Horacio Zeballos, de nummers 1 van de wereld. Koolhof en Mektic treffen ook Max Purcell en Jordan Thompson uit Australië en de Fin Harri Heliovaara en de Brit Henry Patten.
Koolhof en Mektic wonnen het toernooi in 2020. Toen werd het toernooi nog in Londen gehouden.
Meer uit Sport
FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.
9 uur geledenMONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.
12 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.
14 uur geleden