Sinner en Alcaraz ontlopen elkaar in groepsfase ATP Finals
TURIJN (ANP) - Jannik Sinner en Carlos Alcaraz ontlopen elkaar in de groepsfase van de ATP Finals in Turijn, het eindejaarstoernooi voor de acht beste tennissers van het jaar. Dat heeft de loting donderdagmiddag bepaald. Omdat Alcaraz door Alexander Zverev is gepasseerd op de wereldranglijst hadden Sinner en Alcaraz, de nummer 1 en 3 van de wereld, bij elkaar in de poule kunnen komen.
Sinner neemt het op tegen de Rus Daniil Medvedev, de Amerikaan Taylor Fritz en Alex de Minaur uit Australië. Alcaraz treft naast Zverev ook de Noor Casper Ruud en Andrej Roeblev uit Rusland.
De ATP Finals beginnen zondag. Titelhouder Novak Djokovic meldde zich eerder deze week af.
Koolhof
In het dubbelspel kwam Wesley Koolhof met zijn Kroatische partner Nikola Mektic terecht in een groep met Marcel Granollers uit Spanje en de Argentijn Horacio Zeballos, de nummers 1 van de wereld. Koolhof en Mektic treffen ook Max Purcell en Jordan Thompson uit Australië en de Fin Harri Heliovaara en de Brit Henry Patten.
Koolhof en Mektic wonnen het toernooi in 2020. Toen werd het toernooi nog in Londen gehouden.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.
22 minuten geledenORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
1 dag geledenVUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.
1 dag geledenMADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.
1 dag geledenBENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.
1 dag geleden