Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinner door in Rotterdam na opgave Raonic en treft nu Griekspoor

Sinner door in Rotterdam na opgave Raonic en treft nu Griekspoor

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het ABN AMRO Open geplaatst voor de halve finales. Daarin treft de 22-jarige titelfavoriet zaterdag Tallon Griekspoor. Sinner won na een opgave van de Canadees Milos Raonic. Op dat moment stond het 7-6 (4) 1-1.

Raonic, die terugkwam van een blessure, stond voor het eerst sinds 2020 weer in de kwartfinales van een ATP-toernooi. De altijd goed serverende Raonic maakte het Sinner lastig in de eerste set, maar had wel een blessurebehandeling nodig. Snel daarna kreeg hij nog twee setpunten op 5-4, maar die miste hij. In de tiebreak bewaarde Sinner de rust en greep hij alsnog de set.

In het begin van set twee had Raonic duidelijk moeite met bewegen. Bij een stand van 1-1 gaf hij noodgedwongen op, waardoor Sinner zaterdag publiekslieveling Griekspoor treft.

Melbourne

Sinner en Griekspoor speelden vorig jaar ook al tegen elkaar in de halve finales. Toen won de Italiaan, die in januari in Melbourne zijn eerste grand slam pakte, met 7-5 7-6 (5).

De andere halve finale in Rotterdam gaat zaterdag tussen de Australiër Alex de Minaur en de Bulgaar Grigor Dimitrov. Zij plaatsen zich al eerder op de dag. De finale is zondag.

Meer uit Sport

Belgische tennisser Blockx in kwartfinale masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/BELGA) - Tennisser Alexander Blockx heeft voor het eerst de kwartfinale van een masterstoernooi gehaald. De 21-jarige Belg deed dat in Madrid, waar hij in de vierde ronde afrekende met Francisco Cerúndolo. De Argentijn haalde vorig jaar nog de halve finales in Madrid.

1 uur geleden
Franse wielrenner Godon wint proloog Ronde van Romandië

VILLARS-SUR-GLÂNE (ANP) - Dorian Godon heeft de proloog van de Ronde van Romandië gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers was de snelste in de tijdrit over 3,2 kilometer in Villars-sur-Glâne en is de eerste leider in de zesdaagse ronde in het westen van Zwitserland. De Portugees Ivo Oliveira werd op zes seconden tweede, in tijd gelijk met Jakob Söderqvist uit Zweden. Tadej Pogacar werd op zeven seconden vijfde.

5 uur geleden
IJshockey op Winterspelen 2030 in Franse Alpen mogelijk in Parijs

NICE (ANP) - De organisatie van de Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen overweegt de wedstrijden in het ijshockey bij de mannen te verplaatsen van Nice naar Parijs of Lyon. De nieuwgekozen burgemeester Éric Ciotti van Nice wil het voetbalstadion van OGC Nice niet voor lange tijd vrijgeven om er een tijdelijk ijshockeystadion van te maken.

9 uur geleden
Iraniër Vafaei stunt op WK snooker: maak mijn volk blij met keu

SHEFFIELD (ANP/DPA) - De Iraniër Hossein Vafaei heeft de grootste stunt tot nog toe geleverd op het WK snooker in het Engelse Sheffield. De 31-jarige nummer 32 van de wereld plaatste zich voor de kwartfinale door de als eerste geplaatste Engelsman Judd Trump uit te schakelen.

9 uur geleden
Ploeg Arensman vanaf Giro verder onder naam Netcompany Ineos

LONDEN (ANP) - De Britse wielerploeg Ineos Grenadiers gaat vanaf de Giro d'Italia van komende maand verder onder de naam Netcompany Ineos. Het Deense techbedrijf Netcompany heeft zich voor vijf jaar verbonden aan de ploeg waar de Nederlander Thymen Arensman voor rijdt.

10 uur geleden
Belgische tennisser Blockx stunt op Masters Madrid

MADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft zich verrassend geplaatst bij de laatste zestien van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 69 van de wereld rekende in twee sets af met de Canadese favoriet en nummer 5 van de wereld, Félix Auger-Aliassime: 7-6 (3) 6-3.

1 dag geleden
Tennisster Gauff uitgeschakeld in Madrid

MADRID (ANP) - Tennisster Coco Gauff is er niet in geslaagd de kwartfinales van het toernooi in Madrid te bereiken. De Amerikaanse nummer 3 van de wereld verloor in drie sets van de Tsjechische Linda Noskova, de nummer 13 van de wereld. Het werd 6-4 1-6 7-6(5) voor Noskova.

1 dag geleden