Sinisterra waarschijnlijk weer inzetbaar bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan komend weekend in de uitwedstrijd tegen NEC vermoedelijk weer een beroep doen op Luis Sinisterra. De Colombiaanse aanvaller viel een maand geleden geblesseerd uit in het thuisduel met Ajax.
"Ik verwacht wel dat Luis bij de groep zit. Hij heeft deze week voor het eerst weer meegetraind en dan zullen we met elkaar moeten bepalen of wij vinden dat hij ook weer in staat is om te starten", zei Slot.
"Vandaag is ook weer een meetmoment geweest, zaterdag ook weer. Luis heeft zijn vakantieperiode gehad, weliswaar korter dan de rest omdat hij geblesseerd was, dus we moeten een weloverwogen keuze maken. Die beslissing neem ik, maar wel in samenspraak met de speler en de medische en fysieke staf."
Nieuwkomer
De 22-jarige Sinisterra staat dit seizoen op zeven doelpunten in de Eredivisie.
Slot vermoedt dat hij ook een beroep kan doen op de Zweedse nieuwkomer Patrik Wålemark (20), die deze week werd overgenomen van de Zweedse club BK Häcken. "Als hij zaterdag goed door de training komt, dan zou hij wel mee kunnen. Ik denk dat hij niet vanaf het begin inzetbaar is, omdat hij vakantie heeft gehad", aldus de trainer. "Maar Patrik is wel een jongen die vanaf het begin gaat concurreren om een basisplaats."
Cole Bassett
Dat laatste geldt volgens Slot op dit moment nog niet voor Cole Bassett (20), die van het Amerikaanse Colorado Rapids wordt gehuurd. Feyenoord heeft een optie tot koop. "Ik denk dat je Cole moet zien als een speler die we voor de lange termijn gehaald hebben. In eerste instantie hebben we hem voor de breedte gehaald en we hopen dat hij met onze trainingen in aanmerking kan komen voor de basis." Bassett is nog niet speelgerechtigd.
Volgens Slot had Feyenoord vrijdag niet te maken met coronabesmettingen. Zaterdag wordt de selectie opnieuw getest.
NEC - Feyenoord begint zondag om 12.15 uur.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
11 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
13 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
23 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden