Sinisterra waarschijnlijk weer inzetbaar bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan komend weekend in de uitwedstrijd tegen NEC vermoedelijk weer een beroep doen op Luis Sinisterra. De Colombiaanse aanvaller viel een maand geleden geblesseerd uit in het thuisduel met Ajax.
"Ik verwacht wel dat Luis bij de groep zit. Hij heeft deze week voor het eerst weer meegetraind en dan zullen we met elkaar moeten bepalen of wij vinden dat hij ook weer in staat is om te starten", zei Slot.
"Vandaag is ook weer een meetmoment geweest, zaterdag ook weer. Luis heeft zijn vakantieperiode gehad, weliswaar korter dan de rest omdat hij geblesseerd was, dus we moeten een weloverwogen keuze maken. Die beslissing neem ik, maar wel in samenspraak met de speler en de medische en fysieke staf."
Nieuwkomer
De 22-jarige Sinisterra staat dit seizoen op zeven doelpunten in de Eredivisie.
Slot vermoedt dat hij ook een beroep kan doen op de Zweedse nieuwkomer Patrik Wålemark (20), die deze week werd overgenomen van de Zweedse club BK Häcken. "Als hij zaterdag goed door de training komt, dan zou hij wel mee kunnen. Ik denk dat hij niet vanaf het begin inzetbaar is, omdat hij vakantie heeft gehad", aldus de trainer. "Maar Patrik is wel een jongen die vanaf het begin gaat concurreren om een basisplaats."
Cole Bassett
Dat laatste geldt volgens Slot op dit moment nog niet voor Cole Bassett (20), die van het Amerikaanse Colorado Rapids wordt gehuurd. Feyenoord heeft een optie tot koop. "Ik denk dat je Cole moet zien als een speler die we voor de lange termijn gehaald hebben. In eerste instantie hebben we hem voor de breedte gehaald en we hopen dat hij met onze trainingen in aanmerking kan komen voor de basis." Bassett is nog niet speelgerechtigd.
Volgens Slot had Feyenoord vrijdag niet te maken met coronabesmettingen. Zaterdag wordt de selectie opnieuw getest.
NEC - Feyenoord begint zondag om 12.15 uur.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
3 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
7 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
19 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
21 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
21 uur geleden