Sinisterra waarschijnlijk weer inzetbaar bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan komend weekend in de uitwedstrijd tegen NEC vermoedelijk weer een beroep doen op Luis Sinisterra. De Colombiaanse aanvaller viel een maand geleden geblesseerd uit in het thuisduel met Ajax.
"Ik verwacht wel dat Luis bij de groep zit. Hij heeft deze week voor het eerst weer meegetraind en dan zullen we met elkaar moeten bepalen of wij vinden dat hij ook weer in staat is om te starten", zei Slot.
"Vandaag is ook weer een meetmoment geweest, zaterdag ook weer. Luis heeft zijn vakantieperiode gehad, weliswaar korter dan de rest omdat hij geblesseerd was, dus we moeten een weloverwogen keuze maken. Die beslissing neem ik, maar wel in samenspraak met de speler en de medische en fysieke staf."
Nieuwkomer
De 22-jarige Sinisterra staat dit seizoen op zeven doelpunten in de Eredivisie.
Slot vermoedt dat hij ook een beroep kan doen op de Zweedse nieuwkomer Patrik Wålemark (20), die deze week werd overgenomen van de Zweedse club BK Häcken. "Als hij zaterdag goed door de training komt, dan zou hij wel mee kunnen. Ik denk dat hij niet vanaf het begin inzetbaar is, omdat hij vakantie heeft gehad", aldus de trainer. "Maar Patrik is wel een jongen die vanaf het begin gaat concurreren om een basisplaats."
Cole Bassett
Dat laatste geldt volgens Slot op dit moment nog niet voor Cole Bassett (20), die van het Amerikaanse Colorado Rapids wordt gehuurd. Feyenoord heeft een optie tot koop. "Ik denk dat je Cole moet zien als een speler die we voor de lange termijn gehaald hebben. In eerste instantie hebben we hem voor de breedte gehaald en we hopen dat hij met onze trainingen in aanmerking kan komen voor de basis." Bassett is nog niet speelgerechtigd.
Volgens Slot had Feyenoord vrijdag niet te maken met coronabesmettingen. Zaterdag wordt de selectie opnieuw getest.
NEC - Feyenoord begint zondag om 12.15 uur.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
3 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
15 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
17 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
17 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
18 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
19 uur geleden