Sinisterra waarschijnlijk weer inzetbaar bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan komend weekend in de uitwedstrijd tegen NEC vermoedelijk weer een beroep doen op Luis Sinisterra. De Colombiaanse aanvaller viel een maand geleden geblesseerd uit in het thuisduel met Ajax.
"Ik verwacht wel dat Luis bij de groep zit. Hij heeft deze week voor het eerst weer meegetraind en dan zullen we met elkaar moeten bepalen of wij vinden dat hij ook weer in staat is om te starten", zei Slot.
"Vandaag is ook weer een meetmoment geweest, zaterdag ook weer. Luis heeft zijn vakantieperiode gehad, weliswaar korter dan de rest omdat hij geblesseerd was, dus we moeten een weloverwogen keuze maken. Die beslissing neem ik, maar wel in samenspraak met de speler en de medische en fysieke staf."
Nieuwkomer
De 22-jarige Sinisterra staat dit seizoen op zeven doelpunten in de Eredivisie.
Slot vermoedt dat hij ook een beroep kan doen op de Zweedse nieuwkomer Patrik Wålemark (20), die deze week werd overgenomen van de Zweedse club BK Häcken. "Als hij zaterdag goed door de training komt, dan zou hij wel mee kunnen. Ik denk dat hij niet vanaf het begin inzetbaar is, omdat hij vakantie heeft gehad", aldus de trainer. "Maar Patrik is wel een jongen die vanaf het begin gaat concurreren om een basisplaats."
Cole Bassett
Dat laatste geldt volgens Slot op dit moment nog niet voor Cole Bassett (20), die van het Amerikaanse Colorado Rapids wordt gehuurd. Feyenoord heeft een optie tot koop. "Ik denk dat je Cole moet zien als een speler die we voor de lange termijn gehaald hebben. In eerste instantie hebben we hem voor de breedte gehaald en we hopen dat hij met onze trainingen in aanmerking kan komen voor de basis." Bassett is nog niet speelgerechtigd.
Volgens Slot had Feyenoord vrijdag niet te maken met coronabesmettingen. Zaterdag wordt de selectie opnieuw getest.
NEC - Feyenoord begint zondag om 12.15 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
4 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
7 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden