Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Simons leidt RB Leipzig langs Union Berlin

Simons leidt RB Leipzig langs Union Berlin

BERLIJN (ANP) - Xavi Simons heeft met een fraaie treffer en een assist zijn ploeg RB Leipzig naar een 3-0-zege geleid op 1. FC Union Berlin. De 20-jarige international zorgde voor de eerste treffer in de wedstrijd en stond met een pass aan de basis van de 2-0.

Leipzig boekte de tweede zege van het seizoen. De club verloor de eerste wedstrijd bij Bayer Leverkusen. Union, dat speelde met Danilho Doekhi als aanvoerder, verloor voor het eerst dit seizoen en heeft net als Leipzig 6 punten. Alleen Bayer Leverkusen en Bayern München zijn na drie duels nog zonder puntenverlies.

Simons kreeg in de 51e minuut de bal toegespeeld door Benjamin Henrichs en scoorde met een geplaatst schot in de rechterbovenhoek. Het was voor Simons de tweede treffer in de Bundesliga. De voormalige speler van PSV, die zich maandag meldt bij Oranje voor de EK-kwalificatiewedstrijden, stuurde in de 85e minuut Benjamin Sesko weg, die voor de 2-0 zorgde. Sesko maakte daarna ook nog de derde treffer voor de bezoekers.

Union stond toen al een tijdje met tien man. Kevin Volland moest in de 64e minuut met rood van het veld na een overtreding op Mohamed Simakan.

Meer uit Voetbal

Sky News: FIFA ontslaat topman die Infantino bekritiseerde

LONDEN (ANP) - De FIFA heeft topman Kevin Lamour ontslagen. Dat meldt Sky News maandagavond. De FIFA bevestigt het vertrek van Lamour, maar noemt geen reden.

5 uur geleden
Feyenoord huurt Spaanse linksback Javi López van Real Sociedad

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Real Sociedad een akkoord bereikt over de transfer van Javier López Carballo. De 24-jarige linkervleugelverdediger wordt dit seizoen gehuurd. Feyenoord kan de Spanjaard daarna definitief overnemen.

6 uur geleden
Ook Schotse voetbalbond trekt steun voor Infantino in

EDINBURGH (ANP/AFP) - De Schotse voetbalbond heeft zijn steun voor de omstreden FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingetrokken na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. Dat laat algemeen directeur Ian Maxwell maandag weten.

9 uur geleden
Busquets keert als trainer terug bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.

11 uur geleden
Cagliari-aanvaller Trepy (20) opgenomen op intensive care

CAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.

13 uur geleden
RC Lens verslaat Paris Saint-Germain en wint Franse supercup

LENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.

1 dag geleden
Trainer Veldman geniet als Heerenveen de ArenA stil krijgt

AMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."

1 dag geleden