Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Simons leidt RB Leipzig langs Union Berlin

Simons leidt RB Leipzig langs Union Berlin

BERLIJN (ANP) - Xavi Simons heeft met een fraaie treffer en een assist zijn ploeg RB Leipzig naar een 3-0-zege geleid op 1. FC Union Berlin. De 20-jarige international zorgde voor de eerste treffer in de wedstrijd en stond met een pass aan de basis van de 2-0.

Leipzig boekte de tweede zege van het seizoen. De club verloor de eerste wedstrijd bij Bayer Leverkusen. Union, dat speelde met Danilho Doekhi als aanvoerder, verloor voor het eerst dit seizoen en heeft net als Leipzig 6 punten. Alleen Bayer Leverkusen en Bayern München zijn na drie duels nog zonder puntenverlies.

Simons kreeg in de 51e minuut de bal toegespeeld door Benjamin Henrichs en scoorde met een geplaatst schot in de rechterbovenhoek. Het was voor Simons de tweede treffer in de Bundesliga. De voormalige speler van PSV, die zich maandag meldt bij Oranje voor de EK-kwalificatiewedstrijden, stuurde in de 85e minuut Benjamin Sesko weg, die voor de 2-0 zorgde. Sesko maakte daarna ook nog de derde treffer voor de bezoekers.

Union stond toen al een tijdje met tien man. Kevin Volland moest in de 64e minuut met rood van het veld na een overtreding op Mohamed Simakan.

Meer uit Voetbal

Feyenoord begint met Kraaijeveld aan thuisduel met Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.

5 minuten geleden
Kuijt: resultaat voor Fenerbahçe nu belangrijker dan sentiment

ISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.

39 minuten geleden
Geblesseerde Gravenberch mist duel van Liverpool met Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.

1 uur geleden
Spaanse voetbalbond schort bekerduels op na dood De Miguel

MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.

1 uur geleden
Go Ahead identificeert afstekers vuurwerk tegen Cambuur

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.

2 uur geleden
Infantino is 'zeer bedroefd' om dood van voetballer De Miguel

ZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.

3 uur geleden
Spaanse media: politie begint onderzoek naar dood van voetballer

MADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.

4 uur geleden