Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Simons en De Jong balen van puntenverlies PSV in Arnhem

Simons en De Jong balen van puntenverlies PSV in Arnhem

ARNHEM (ANP) - Xavi Simons en Luuk de Jong waren na het puntenverlies van PSV bij Vitesse (1-1) niet te spreken over het spel van hun ploeg. "We dachten na de vroege 1-0 voor ons: het komt wel goed. Maar dat kan gewoon niet", aldus Simons, die al in de 8e minuut de score opende met zijn dertiende treffer van het seizoen. "Die mentaliteit moet veranderd worden."

PSV raakte door het gelijkspel verder achterop in de titelstrijd. De achterstand op koploper Feyenoord groeide tot 8 punten. "We kwamen hier maar voor één ding en dat is winnen", aldus aanvoerder De Jong. "Als dat dan niet gebeurt, is dat verschrikkelijk. We zijn geen moment in ons ritme gekomen. Ik kan heel veel dingen benoemen die niet goed waren, maar het gaat om het resultaat. We wilden bovenin aansluiten."

Simons, de 19-jarige smaakmaker van PSV, meldt zich maandag in Zeist bij de nieuwe bondscoach Ronald Koeman voor de start van de EK-kwalificatie. Het Nederlands elftal neemt het vrijdag in Parijs op tegen Frankrijk. Voor Simons, die de afgelopen jaren voor Paris Saint-Germain voetbalde, wordt het een weerzien met onder anderen Kylian Mbappé. "We hebben al een beetje contact gehad. Ik kijk er enorm naar uit om met de beste spelers ter wereld te spelen. Maar het is wel vervelend om met zo'n gevoel naar Oranje te gaan."

Meer uit Voetbal

Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

3 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

3 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

3 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

4 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

5 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

7 uur geleden
Feyenoord zegt contract met verdediger Trauner formeel op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.

7 uur geleden