Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Simon Yates 2 jaar langer bij Mitchelton-Scott

Simon Yates 2 jaar langer bij Mitchelton-Scott

LONDEN (ANP) - De wielerploeg Mitchelton-Scott heeft zich voor nog twee jaar verzekerd van de diensten van de Britse renner Simon Yates. De Vuelta-winnaar van 2018 blijft bij het team tot zeker eind 2022.

Het nieuws kwam woensdag naar buiten nadat bekend was gemaakt dat ploegeigenaar Gerry Ryan ook nog zeker twee jaar doorgaat. Hij steunt de ploeg al sinds de oprichting in 2012.

Yates kwam twee jaar later als neoprof in dienst bij Mitchelton-Scott. Sindsdien boekte de nu 28-jarige Brit zeventien overwinningen in dienst van de ploeg waaronder etappezeges in de Tour de France, de Giro en de Ronde van Spanje die hij in 2018 won. Als goede klimmer reikte Yates ook tot top 10-plaatsen in het klassement in de Tour en Giro.

"Simon heeft onze organisatie mooie momenten bezorgd waaronder de eerste overwinning in een grote ronde, en we hebben er vertrouwen in dat we samen veel meer hoogtepunten zullen bereiken", aldus Ryan.

Meer uit Sport

Langebaanschaatsen op Winterspelen 2030 definitief naar Thialf

HEERENVEEN (ANP) - Het olympisch schaatstoernooi op de langebaan vindt in 2030 definitief plaats in Thialf in Heerenveen. Sportkoepel NOC*NSF laat in een persbericht weten dat het organisatiecomité van de Winterspelen in de Franse Alpen dat heeft bekendgemaakt.

1 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde van Wimbledon. De Nederlander rekende in zijn openingspartij op het grandslamtoernooi in Londen in vier sets af met de Amerikaan Aleksandar Kovacevic: 6-3 6-7 (2) 6-4 6-0.

2 uur geleden
Tennisser Griekspoor zakt flink op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is flink gezakt op de wereldranglijst. Op de ranglijst die is gepresenteerd op de dag dat het hoofdtoernooi van Wimbledon begint, is de 29-jarige Haarlemmer gezakt van de 39e naar de 58e plaats.

7 uur geleden
Griekspoor dinsdag in laatste partij op baan 6 op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt dinsdag op het grandslamtoernooi van Wimbledon in actie in de vierde partij op baan 6. Dat blijkt uit het vrijgegeven speelschema voor die dag.

15 uur geleden
Coureur Russell blij dat hij weer op het hoogste treetje staat

SPIELBERG (ANP) - De Britse Formule 1-coureur George Russell is na de zege in de GP van Oostenrijk blij dat hij weer eens op het hoogste treetje staat. "Het is geweldig om weer de eerste te zijn. Het was even geleden, dus ik ga hier zeker even van genieten", zei de Mercedes-coureur.

22 uur geleden
Opnieuw titel voor Visser en Enser op slotdag NK, ook goud Wevers

ROTTERDAM (ANP) - Turner Aaron Enser en turnster Naomi Visser hebben op de finaledag van de NK in Ahoy Rotterdam allebei nog een titel gepakt. De 19-jarige Enser, die zaterdag de Nederlandse meerkamptitel greep, turnde zondag naar goud op het toestel vloer (13,050).

22 uur geleden
Hitte heeft amper vat op bezoekersaantallen TT van Assen

ASSEN (ANP) - De hitte heeft nauwelijks invloed gehad op het aantal bezoekers bij de TT van Assen. De organisatie meldde bijna 194.000 betalende bezoekers in de afgelopen drie dagen. "Dat is mij reuze meegevallen, ik had verwacht dat er minder mensen zouden komen", zei voorzitter Arjan Bos van het TT Circuit. "Er was op de vrijdag en zaterdag wel sprake van een lichte daling en dat schuif ik dan maar op de hittestress."

23 uur geleden