Simon Yates 2 jaar langer bij Mitchelton-Scott
LONDEN (ANP) - De wielerploeg Mitchelton-Scott heeft zich voor nog twee jaar verzekerd van de diensten van de Britse renner Simon Yates. De Vuelta-winnaar van 2018 blijft bij het team tot zeker eind 2022.
Het nieuws kwam woensdag naar buiten nadat bekend was gemaakt dat ploegeigenaar Gerry Ryan ook nog zeker twee jaar doorgaat. Hij steunt de ploeg al sinds de oprichting in 2012.
Yates kwam twee jaar later als neoprof in dienst bij Mitchelton-Scott. Sindsdien boekte de nu 28-jarige Brit zeventien overwinningen in dienst van de ploeg waaronder etappezeges in de Tour de France, de Giro en de Ronde van Spanje die hij in 2018 won. Als goede klimmer reikte Yates ook tot top 10-plaatsen in het klassement in de Tour en Giro.
"Simon heeft onze organisatie mooie momenten bezorgd waaronder de eerste overwinning in een grote ronde, en we hebben er vertrouwen in dat we samen veel meer hoogtepunten zullen bereiken", aldus Ryan.
Meer uit Sport
CINCINNATI (ANP) - Tennisser Robin Haase heeft naast zijn eerste titel in het dubbelspel van een masterstoernooi gegrepen. De 39-jarige Nederlander verloor samen met de Duitser Constantin Frantzen in de finale in Cincinnati van de Brazilianen Orlando Luz en Rafael Matos: 6-4 3-6 10-7.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben ook de vijfde wedstrijd op het wereldkampioenschap in eigen land gewonnen. De titelverdediger van bondscoach Raoul Ehren, die al zeker was van een plek in de halve finale, versloeg China in het Wagener Stadion in Amstelveen met 4-1.
5 uur geledenMANOSQUE (ANP) - De jonge Britse wielrenner Matthew Brennan heeft de tweede etappe van de Vuelta gewonnen. Het 21-jarige talent van Visma-Lease a Bike was bij de licht oplopende aankomst in het Zuid-Franse Manosque na een lange sprint duidelijk de snelste. De Spanjaard Pau Miquel werd tweede, voor de Sloveense rodetruidrager Tadej Pogačar en de Deen Mads Pedersen.
5 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft zondag de beker van de GP van Zandvoort uitgereikt aan winnaar Lando Norris.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen met een zwaarbevochten zege op Bournemouth: 2-1. De ploeg van de nieuwe trainer Enzo Maresca stond tot de 84e minuut achter tegen de nummer 6 van vorig seizoen, maar scoorde nog via verdedigers Marc Guéhi en Joško Gvardiol. Marcus Tavernier had de bezoekers, met Justin Kluivert in de basis, in de 26e minuut op voorsprong gezet.
5 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Lando Norris heeft de Dutch Grand Prix gewonnen. De 26-jarige regerend wereldkampioen reed zijn McLaren na 72 ronden op het circuit van Zandvoort als eerste over de finish. Prins Bernhard van Oranje zwaaide de zwart-wit geblokte vlag.
6 uur geledenCHORZÓW (ANP) - Lieke Klaver is bij de Diamond League-wedstrijd in Chorzów in Polen als vijfde geëindigd op de 400 meter. De 28-jarige Nederlandse moest met een tijd van 49,71 seconden de zege laten aan Marileidy Paulino uit de Dominicaanse Republiek. Die won in 48,88 voor Nickisha Pryce uit Jamaica en Salwa Eid Naser uit Bahrein.
6 uur geleden