Simon Yates 2 jaar langer bij Mitchelton-Scott
LONDEN (ANP) - De wielerploeg Mitchelton-Scott heeft zich voor nog twee jaar verzekerd van de diensten van de Britse renner Simon Yates. De Vuelta-winnaar van 2018 blijft bij het team tot zeker eind 2022.
Het nieuws kwam woensdag naar buiten nadat bekend was gemaakt dat ploegeigenaar Gerry Ryan ook nog zeker twee jaar doorgaat. Hij steunt de ploeg al sinds de oprichting in 2012.
Yates kwam twee jaar later als neoprof in dienst bij Mitchelton-Scott. Sindsdien boekte de nu 28-jarige Brit zeventien overwinningen in dienst van de ploeg waaronder etappezeges in de Tour de France, de Giro en de Ronde van Spanje die hij in 2018 won. Als goede klimmer reikte Yates ook tot top 10-plaatsen in het klassement in de Tour en Giro.
"Simon heeft onze organisatie mooie momenten bezorgd waaronder de eerste overwinning in een grote ronde, en we hebben er vertrouwen in dat we samen veel meer hoogtepunten zullen bereiken", aldus Ryan.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Shorttrackbroers Jens en Melle van 't Wout hopen dat hun succes op de Olympische Spelen een stimulans is voor hun sport. "Ik denk dat deze Spelen een hele mooie stap waren voor die ontwikkeling", zei Jens van 't Wout voor de huldigingen door minister-president Rob Jetten en koning Willem-Alexander en koningin Máxima in Den Haag.
5 uur geledenACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).
7 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Amerikaan Floyd Mayweather en Filipijn Manny Pacquiao treffen elkaar in september voor een professionele bokswedstrijd in Las Vegas. Dat maakte Netflix maandag bekend.
17 uur geleden