Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Simeone vindt het een genot om naar Manchester City te kijken

Simeone vindt het een genot om naar Manchester City te kijken

MANCHESTER (ANP) - Diego Simeone is groot fan van de manier waarop Manchester City voetbalt. Dat zei de Argentijnse coach van Atlético Madrid, een dag voordat beide teams in Manchester tegenover elkaar staan in de kwartfinales van de Champions League.

"Het is een genot om te zien hoe Manchester City speelt", aldus Simeone. "Wat ik vooral leuk vind aan teams als deze is de moeite die ze doen om de bal snel terug te veroveren."

Atlético Madrid heeft de voorbije jaren in de knock-outfase wel goede herinneringen aan Engelse clubs overgehouden. In de achtste finales rekenden de Spanjaarden vorige maand af met Manchester United en twee jaar geleden schakelde Atlético in de achtste finales Liverpool uit.

Simeone hecht weinig waarde aan die resultaten. "United is een heel ander team dan City", vertelde hij. "City is een meer positioneel team en beheerst alle facetten van het voetbal. We zullen in alles beter moeten zijn dan twee weken geleden tegen Manchester United om een kans te maken."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

5 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

6 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

6 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

7 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

7 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

7 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

7 uur geleden