Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Simeone hoopt op efficiënter Atlético dan in thuiswedstrijd

Simeone hoopt op efficiënter Atlético dan in thuiswedstrijd

MANCHESTER (ANP) - Trainer Diego Simeone hoopt dinsdag in de achtste finales van de Champions League op een efficiënter Atlético Madrid dan in de eerste ontmoeting met Manchester United, drie weken geleden. De Spanjaarden creëerden toen veel kansen, maar wisten er daar maar eentje van te benutten. Manchester United had aan één schot op doel voldoende voor een treffer (1-1).

"Het wordt een intense wedstrijd in een fantastisch stadion", zei Simeone maandag op een persconferentie. "We zullen de beste manier moeten vinden om Manchester te bestrijden. De strategie kan in een wedstrijd als deze wisselen, dat ligt eraan hoe het duel zich ontwikkelt."

Bij Manchester United is de hoop gevestigd op Cristiano Ronaldo, die zaterdag drie keer scoorde tegen Tottenham Hotspur (3-2). Atlético hoopt juist op zijn Portugese landgenoot João Félix, die in de laatste vijf officiële wedstrijden vijf keer scoorde.

"Hij speelt geweldig, met vreugde en enthousiasme", aldus Simeone. "Felix is ​​heel belangrijk als individu, maar ook voor het team. Dat is wat telt. Hij brengt wat ons team nodig heeft."

Atlético lukte het in Europese clubtoernooien tegen Engelse ploegen al vaker te winnen op momenten dat dat moest, zoals twee jaar terug in de achtste finales van de Champions League tegen Liverpool op Anfield. Simeone kent de statistieken. "Maar we kennen de kracht van Manchester en we weten het belang van het duel."

Meer uit Sport

Oranje arriveert na WK-uitschakeling woensdagavond al op Schiphol

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal keert na de uitschakeling tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal woensdagavond rond 22.50 uur al terug op Schiphol. Dat meldt voetbalbond KNVB. Aanvankelijk zou de selectie van de vertrekkende bondscoach Ronald Koeman donderdag om 01.30 uur landen.

8 minuten geleden
Directeur topvoetbal De Jong accepteert besluit Koeman

KANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."

1 uur geleden
Directeur topvoetbal De Jong accepteert besluit Koeman

KANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."

4 uur geleden
Koeman stopt na 64 interlands als bondscoach Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman stopt als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. Dat heeft hij op Instagram gemeld. De wedstrijd tegen Marokko op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was zijn laatste. De 63-jarige Koeman was bondscoach in 64 interlands.

4 uur geleden
Williams direct uitgeschakeld bij rentree op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Serena Williams is bij haar rentree op Wimbledon in de eerste ronde uitgeschakeld. De Australische Maya Joint, nummer 87 van de wereld, was in drie sets te sterk voor de Amerikaanse 23-voudig grandslamwinnares: 6-3 6-7 (6) 6-3.

5 uur geleden
Griekspoor strandt opnieuw in eerste ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er voor het tweede jaar op rij niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van Wimbledon. De 29-jarige Haarlemmer verloor in vier sets van de Australiër James Duckworth: 4-6 6-4 5-7 4-6.

7 uur geleden
Basketballer James verlaat LA Lakers voor andere ploeg in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft basketbalclub Los Angeles Lakers laten weten dat hij zijn carrière bij een andere basketbalclub in de Amerikaanse competitie NBA voortzet. Dat heeft Rich Paul, de baas van James' management Klutch Sports aan ESPN laten weten. LA Lakers heeft het vertrek van de 41-jarige vedette bevestigd.

8 uur geleden