Simeone hoopt op efficiënter Atlético dan in thuiswedstrijd
MANCHESTER (ANP) - Trainer Diego Simeone hoopt dinsdag in de achtste finales van de Champions League op een efficiënter Atlético Madrid dan in de eerste ontmoeting met Manchester United, drie weken geleden. De Spanjaarden creëerden toen veel kansen, maar wisten er daar maar eentje van te benutten. Manchester United had aan één schot op doel voldoende voor een treffer (1-1).
"Het wordt een intense wedstrijd in een fantastisch stadion", zei Simeone maandag op een persconferentie. "We zullen de beste manier moeten vinden om Manchester te bestrijden. De strategie kan in een wedstrijd als deze wisselen, dat ligt eraan hoe het duel zich ontwikkelt."
Bij Manchester United is de hoop gevestigd op Cristiano Ronaldo, die zaterdag drie keer scoorde tegen Tottenham Hotspur (3-2). Atlético hoopt juist op zijn Portugese landgenoot João Félix, die in de laatste vijf officiële wedstrijden vijf keer scoorde.
"Hij speelt geweldig, met vreugde en enthousiasme", aldus Simeone. "Felix is heel belangrijk als individu, maar ook voor het team. Dat is wat telt. Hij brengt wat ons team nodig heeft."
Atlético lukte het in Europese clubtoernooien tegen Engelse ploegen al vaker te winnen op momenten dat dat moest, zoals twee jaar terug in de achtste finales van de Champions League tegen Liverpool op Anfield. Simeone kent de statistieken. "Maar we kennen de kracht van Manchester en we weten het belang van het duel."
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong keek zondag in Parijs terug op "een hele mooie verjaardag en een mooi toernooi". Dat zei de 26-jarige Nederlander zondag na afloop van zijn nederlaag in de vierde ronde van Roland Garros tegen de Duitser Alexander Zverev tegen de NOS. "Ik baal natuurlijk dat ik heb verloren, maar het is wel mooi als het publiek je verwelkomt door 'happy birthday' te zingen."
5 uur geledenROME (ANP/AFP) - De eindzege in de Ronde van Italië maakte zondag veel los bij Jonas Vingegaard. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike liet zijn tranen de vrije loop toen hij de bijbehorende trofee kreeg uitgereikt. Vingegaard had zijn kinderen mee het erepodium op genomen.
6 uur geledenROME (ANP) - Wielrenner Jonathan Milan heeft de laatste etappe in de Giro op zijn naam geschreven. De 25-jarige Italiaan van Lidl-Trek was in Rome de snelste in de massasprint. De Nederlander Dylan Groenewegen van Unibet Rose Rockets kon zich niet mengen in de strijd om de winst en finishte als vierde.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Aan de verrassende opmars van Jesper de Jong op Roland Garros is een einde gekomen. De 26-jarige Nederlander verloor op zijn verjaardag in de vierde ronde in drie sets van de Duitser Alexander Zverev: 6-7 (3) 4-6 1-6. Zverev speelt in de kwartfinale tegen de Spanjaard Rafael Jódar, die zijn landgenoot Pablo Carreño Busta in een vijfsetter versloeg.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Rafael Jódar staat voor het eerst in de kwartfinales van Roland Garros. De 19-jarige tennisser won in een Spaans onderonsje in vijf sets van de 15 jaar oudere Pablo Carreño Busta: 4-6 4-6 6-1 6-2 6-2. Jódar speelt tegen de winnaar van de partij tussen Jesper de Jong en de Duitser Alexander Zverev.
9 uur geledenGÖTZIS (ANP) - Meerkampsters Emma Oosterwegel en Sofie Dokter zijn bij de zevenkamp in Götzis in Oostenrijk als tweede en derde geëindigd. De Zwitserse Annik Kälin won.
9 uur geledenSCARPERIA E SAN PIERO (ANP) - Marco Bezzecchi heeft zondag de Italiaanse MotoGP op het circuit van Mugello gewonnen. De 27-jarige Italiaan maakte daarmee zijn kansen op zijn eerste wereldtitel groter. De Spanjaard Marc Márquez eindigde als zevende bij zijn comeback na een blessure.
11 uur geleden