Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Silverstone nog tien jaar langer op Formule 1-kalender

Silverstone nog tien jaar langer op Formule 1-kalender

TOWCESTER (ANP) - Het circuit van Silverstone heeft zijn contract met de Formule 1 met tien jaar verlengd. Het betekent dat tot en met 2034 de Grote Prijs van Groot-Brittannië wordt verreden op het beroemde Engelse racecircuit.

Silverstone is een begrip in de Formule 1. Al vanaf 1950, het eerste officiële jaar van het wereldkampioenschap, komt de koningsklasse van de autosport jaarlijks op bezoek en nog steeds is de race immens populair. Vorig jaar begroette het circuit in het graafschap Northamptonshire een recordaantal van 480.000 bezoekers tijdens het weekeinde van de grand prix.

Max Verstappen zegevierde vorig jaar, maar Lewis Hamilton heeft de meeste zeges op Silverstone achter zijn naam. Hij won acht keer de Britse grand prix. Silverstone is ook de thuisbasis van veel Formule 1-teams. Zeven van de tien renstallen hebben hun fabriek gevestigd in Engeland op een steenworp afstand van het circuit.

Meer uit Sport

Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

26 minuten geleden
Del Toro wint ingekorte openingsrit UAE Tour, Bol tweede

LIWA PALACE (ANP) - Isaac del Toro heeft de eerste etappe van de UAE Tour gewonnen. De Mexicaan van UAE Team Emirates was de snelste in de oplopende laatste kilometer van een verder vlakke etappe. De Nederlandse sprinter Cees Bol snelde naar plek twee.

28 minuten geleden
Nederland passeert VS in medailleklassement en staat nu derde

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de derde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.

32 minuten geleden
Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

37 minuten geleden
Nederlandse shorttrackers na twaalf jaar weer in finale aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.

52 minuten geleden
Shorttrackers met Emons en De Laat in halve finale van aflossing

MILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.

1 uur geleden
Shorttrackster Velzeboer bereikt op Spelen finale op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.

1 uur geleden