Sierhuis keert als man van de wedstrijd terug na blessure
WAALWIJK (ANP) - Kaj Sierhuis (26) vierde zijn rentree bij Fortuna Sittard als de man van de wedstrijd. De aanvaller, die sinds mei vorig jaar met een zware knieblessure aan de kant stond, speelde met een assist in de 94e minuut een grote rol bij de 2-1-overwinning bij RKC Waalwijk. "Het was mentaal heel zwaar. Het hele proces gaf me wel honger en energie om te presteren", zei Sierhuis over zijn revalidatie bij ESPN. "Ik heb een stapje gezet. Maar ik ben er nog niet helemaal."
Sierhuis was na afloop bij Fortuna de gevierde man. "Het was een rollercoaster van emoties. Het moet allemaal nog even landen", stelde Sierhuis op het veld. In gedachten haalde hij zijn assist op Donfack Fosso terug. "Ik zag heel veel ruimte. Ik dacht deze moet ik eruit persen", zei de spits. "Als ik hem breed leg is het een 100 procent goal. En dat was zo."
Sierhuis schonk ook nog even aandacht aan zijn nieuwe ploeggenoot Daley Sinkgraven, die afgelopen week weg viel met een zware knieblessure. Sierhuis: "Dat raakte me. Ik heb echt met hem te doen. Ik weet als geen ander hoe zwaar dit is."
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
11 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
13 uur geledenSALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .
13 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.
14 uur geleden