Siem de Jong op weg naar Cincinnati
AMSTERDAM (ANP) - Siem de Jong staat voor een nieuw buitenlands avontuur. De Amerikaanse voetbalclub Cincinnati wil de aanvallende middenvelder graag overnemen van Ajax.
De 31-jarige De Jong genoot een groot deel van zijn opleiding bij Ajax en had met twee doelpunten in de kampioenswedstrijd tegen FC Twente (3-1) een groot aandeel in de dertigste landstitel van de club uit Amsterdam.
De Jong slaagde niet bij Newcastle United en vertrok naar PSV, voordat hij drie jaar geleden weer terugkeerde naar Ajax. De landskampioen uit Amsterdam verhuurde De Jong aan Sydney FC, maar gaf hem dit seizoen opnieuw een kans.
Trainer Erik ten Hag was vorige maand tijdens een trainingskamp on Qatar onder de indruk van De Jong en gaf hem een basisplaats in het verloren uitduel met FC Groningen (2-1). De Jong kon echter niet overtuigen en werd gewisseld.
Cincinnati staat onder leiding van trainer Ron Jans.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
23 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
24 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De boekpresentatie van de Braziliaan Romário bij PSV gaat komend weekend niet door. De Braziliaanse oud-voetballer van de club kan niet komen door medische redenen, bevestigt PSV.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.
4 uur geleden