Siem de Jong op weg naar Cincinnati
AMSTERDAM (ANP) - Siem de Jong staat voor een nieuw buitenlands avontuur. De Amerikaanse voetbalclub Cincinnati wil de aanvallende middenvelder graag overnemen van Ajax.
De 31-jarige De Jong genoot een groot deel van zijn opleiding bij Ajax en had met twee doelpunten in de kampioenswedstrijd tegen FC Twente (3-1) een groot aandeel in de dertigste landstitel van de club uit Amsterdam.
De Jong slaagde niet bij Newcastle United en vertrok naar PSV, voordat hij drie jaar geleden weer terugkeerde naar Ajax. De landskampioen uit Amsterdam verhuurde De Jong aan Sydney FC, maar gaf hem dit seizoen opnieuw een kans.
Trainer Erik ten Hag was vorige maand tijdens een trainingskamp on Qatar onder de indruk van De Jong en gaf hem een basisplaats in het verloren uitduel met FC Groningen (2-1). De Jong kon echter niet overtuigen en werd gewisseld.
Cincinnati staat onder leiding van trainer Ron Jans.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
37 minuten geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
53 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
4 uur geleden