Siem de Jong neemt afscheid van FC Cincinnati
CINCINNATI (ANP) - Siem de Jong moet op zoek naar een nieuwe club. Het aflopende contract van De Jong bij de Amerikaanse ploeg FC Cincinnati wordt niet verlengd. "Het was een moeilijk jaar, maar het voelt niet gepast om daar in 2020 over te klagen", schrijft de 31-jarige middenvelder op Instagram.
De Jong, oud-speler van onder meer Ajax, PSV en Newcastle United, ondertekende in februari een contract tot het einde van het jaar bij Cincinnati. Kort daarvoor was trainer Ron Jans onder grote druk opgestapt vanwege een racisme-rel. Cincinnati stelde Jaap Stam aan als opvolger. De Jong speelde zestien wedstrijden in de Amerikaanse competitie, waarvan acht in de basis. De zesvoudig international van Oranje kwam niet tot scoren.
Jürgen Locadia, Maikel van der Werff en de Zuid-Afrikaan Kamohelo Mokotjo, oud-speler van onder meer Feyenoord en FC Twente, hebben een doorlopend contract en spelen ook volgend jaar voor Cincinnati.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
3 minuten geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
23 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
3 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
20 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
1 dag geleden