Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Siem de Jong meteen in basis van sc Heerenveen

Siem de Jong meteen in basis van sc Heerenveen

=HEERENVEEN (ANP) - Siem de Jong begint zondag in het duel met Fortuna Sittard meteen in de basis bij sc Heerenveen. Dat liet trainer Johnny Jansen weten in zijn vooruitblik op de wedstrijd. Bij de hervatting van de competitie in de Eredivisie mist de coach vanwege positieve coronatests in ieder geval twee spelers. Wie dat zijn liet Janssen in het midden.

"Siem bevalt ons tot dusver zeer goed", zei Jansen. "Hij is een intelligente speler, goed aan de bal en ziet waar de ruimtes liggen. Ik verwacht dat Siem een rustpunt zal zijn in het elftal en voor ons als staf fungeert als verlengstuk."

Nadat zijn contract bij FC Cincinnati in de Verenigde Staten tegen het einde van vorig jaar niet werd verlengd kwam de zesvoudig international zonder club te zitten. De Jong tekende vervolgens voor anderhalf jaar bij Heerenveen.

Meer uit Voetbal

AZ deelt kennis over voetbaltalenten met Franse club Nancy

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.

32 minuten geleden
Kane belooft beter Engeland in halve finale WK tegen Argentinië

ATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.

5 uur geleden
Telstar-aanvoerder Bakker kiest voor avontuur in Zuid-Korea

ANYANG (ANP) - Telstar raakt aanvoerder Danny Bakker kwijt aan de Zuid-Koreaanse club FC Anyang. De 31-jarige centrale verdediger stroomt halverwege het seizoen in, want in de hoogste divisie (K-League) zijn al zeventien wedstrijden gespeeld.

5 uur geleden
WK voorbij voor arbiter Makkelie, Higler blijft actief als VAR

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie en zijn assistenten Hessel Steegstra en Jan de Vries komen niet meer in actie tijdens de laatste vier wedstrijden van het WK. Dennis Higler blijft als videoscheidsrechter wel tot het einde van de mondiale eindronde actief. Het is nog niet bekend bij welke wedstrijd hij wordt aangesteld.

6 uur geleden
Forlán interim-bondscoach van Uruguay

MONTEVIDEO (ANP/DPA) - Diego Forlán leidt voorlopig de nationale voetbalploeg van Uruguay. Hij is de tijdelijke opvolger van Marcelo Bielsa, die na een teleurstellend WK is vertrokken.

15 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino twijfelt nog over een WK met 64 landen

ATLANTA (ANP/RTR) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA weet nog niet of er in de toekomst 64 landen aan een WK deelnemen. "Dat gaan we na dit toernooi eens rustig onderzoeken", zei hij in een interview met de Zwitserse televisiezender Blue Sport. Het WK van 2030 vindt plaats in Spanje, Portugal en Marokko, met drie duels in Argentinië, Paraguay en Uruguay. Vier jaar later is Saudi-Arabië gastheer van de beste landenploegen van de wereld.

18 uur geleden
Ajax wil dure Braziliaanse spits Leonardo naar ArenA halen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich versterken met Marcos Leonardo. De 23-jarige Braziliaanse spits staat nu nog onder contract bij Al-Hilal, maar mag daar vertrekken omdat de topclub uit Saudi-Arabië met Karim Benzema en Darwin Núñez al twee centrumaanvallers heeft.

22 uur geleden