Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Siem de Jong (34) speelt vrijdag laatste duel als profvoetballer

Siem de Jong (34) speelt vrijdag laatste duel als profvoetballer

DOETINCHEM (ANP) - Siem de Jong speelt vrijdag zijn laatste wedstrijd als voetballer. De 34-jarige middenvelder heeft na een moeilijk seizoen bij De Graafschap besloten om te stoppen. De club uit Doetinchem speelt vrijdag op eigen veld de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen in de Keuken Kampioen Divisie, tegen FC Den Bosch.

"De droom begon bijna dertig jaar geleden naast Stadion De Vijverberg, toen Luuk en ik over het hek klommen om op het oude trainingsveld lekker te voetballen", laat De Jong weten. "Morgen speel ik mijn laatste wedstrijd als profvoetballer in dit mooie stadion. Bedankt daarvoor, het was een eer."

De broer van spits Luuk de Jong speelde 341 competitiewedstrijden, voor onder meer Ajax, PSV en Newcastle United. In zijn tijd in Amsterdam was Siem de Jong belangrijk bij het pakken van de landstitel.

Meer uit Voetbal

Willem II na nederlaag tegen Heracles in grote degradatiezorgen

TILBURG (ANP) - Willem II moet steeds meer vrezen voor degradatie na de thuisnederlaag van 2-1 tegen Heracles Almelo. De Tilburgers kunnen zich niet meer rechtstreeks handhaven in de Eredivisie. Vooralsnog zal de club als nummer zestien in de nacompetitie degradatie moeten zien te voorkomen, maar in een donker scenario is ook directe degradatie naar de eerste divisie nog mogelijk als Willem II ook de laatste twee competitiewedstrijden verliest.

5 uur geleden
WK voetbal voor vrouwen vanaf 2031 met 48 landenteams

ZÜRICH (ANP) - Het WK voetbal voor vrouwen wordt vanaf 2031 uitgebreid van 32 naar 48 landenteams. Dat heeft de FIFA besloten. Het aantal wedstrijden op de eindronde gaat daardoor van 64 naar 104.

7 uur geleden
Vitesse bevestigt vertrek Van den Brom, Janssen keert terug

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.

9 uur geleden
FC Utrecht-trainer Jans wil graag 'geweldig' Europees ticket

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.

10 uur geleden
Aanvoerster Hendriks wil met PSV eindelijk KNVB-beker winnen

ZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."

10 uur geleden
Bekerfinale tussen vrouwen van FC Twente en PSV niet uitverkocht

ZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.

11 uur geleden
Bosz laat zich niet afleiden en focust zich met PSV op topper

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.

12 uur geleden