Siem de Jong (34) speelt vrijdag laatste duel als profvoetballer
DOETINCHEM (ANP) - Siem de Jong speelt vrijdag zijn laatste wedstrijd als voetballer. De 34-jarige middenvelder heeft na een moeilijk seizoen bij De Graafschap besloten om te stoppen. De club uit Doetinchem speelt vrijdag op eigen veld de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen in de Keuken Kampioen Divisie, tegen FC Den Bosch.
"De droom begon bijna dertig jaar geleden naast Stadion De Vijverberg, toen Luuk en ik over het hek klommen om op het oude trainingsveld lekker te voetballen", laat De Jong weten. "Morgen speel ik mijn laatste wedstrijd als profvoetballer in dit mooie stadion. Bedankt daarvoor, het was een eer."
De broer van spits Luuk de Jong speelde 341 competitiewedstrijden, voor onder meer Ajax, PSV en Newcastle United. In zijn tijd in Amsterdam was Siem de Jong belangrijk bij het pakken van de landstitel.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
5 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
10 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
10 uur geleden