Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Siegfried (81) van illusionistenduo Siegfried & Roy overleden

Siegfried (81) van illusionistenduo Siegfried & Roy overleden

LAS VEGAS (ANP) - Siegfried Fischbacher, bekend van het illusionistenduo Siegfried & Roy, is overleden in Las Vegas, melden Duitse media. De Duitse illusionist leed aan alvleesklierkanker. In mei overleed zijn partner Roy Horn op 75-jarige leeftijd aan de gevolgen van het coronavirus.

Siegfried & Roy hadden tientallen jaren een populaire show in Las Vegas, waarin ze met witte leeuwen en tijgers optraden. In 2003 raakte Horn zwaargewond bij een aanval van een van de Siberische tijgers. Daardoor kwam abrupt een einde aan de voorstellingen. Horn zou nooit volledig herstellen van het ongeluk.

Fischbacher overleed op 14 januari in zijn huis in Las Vegas, waar het stel al jaren woonde. In januari werd bekend dat hij leed aan alvleesklierkanker. Fischbacher onderging nog een operatie van 12 uur om de tumor te laten verwijderen, maar dat mocht niet baten. De kanker was al uitgezaaid.

In de jaren zestig belandde het duo voor het eerst in Las Vegas, waar zij hun grootste successen beleefden. Tussen 1989 en 2003 traden Siegfried & Roy op in The Mirage, een van de voornaamste casinohotels in de stad. Met de show was destijds een recordbedrag van 30 miljoen dollar aan productiekosten gemoeid.

Meer uit Buitenland

Iran gaat 'servicekosten' rekenen in de Straat van Hormuz

TEHERAN (ANP/AFP) - Iran zegt "maritieme servicekosten" te gaan rekenen voor schepen die door de Straat van Hormuz varen. Dat meldt een woordvoerder van het Iraanse ministerie van Buitenlandse Zaken tijdens een persconferentie. Deze servicekosten komen naar eigen zeggen in de plaats van tolheffing en zouden in de overeenkomst staan die Iran met de VS heeft gesloten.

1 uur geleden
Hezbollah: geen operaties uitgevoerd sinds aankondiging akkoord

BEIROET (ANP/RTR) - Een functionaris van Hezbollah heeft gezegd dat de groepering geen operaties heeft uitgevoerd sinds de aankondiging van het akkoord tussen Iran en de Verenigde Staten. De bron, die anoniem wenst te blijven, zegt ook dat het standpunt over de wapenstilstand afhankelijk is van de naleving door Israël.

2 uur geleden
EU-ministers akkoord met sancties tegen betrokkenen dood Navalny

LUXEMBURG (ANP) - De EU-ministers van Buitenlandse Zaken hebben maandag nieuwe sancties aangenomen tegen 34 Russische mensen en 47 organisaties en/of bedrijven. Onder hen bevinden zich vijftien mensen en een bedrijf die een rol hebben gespeeld bij de vervolging, vergiftiging en dood van de Russische oppositieleider Aleksej Navalny.

2 uur geleden
Macron: Hormuz-missie kan 2 à 3 dagen na deal van start

ÉVIAN (ANP) - Frankrijk, Nederland en andere bondgenoten kunnen binnen twee à drie dagen na de bevestiging van een akkoord tussen de Verenigde Staten en Iran beginnen met een missie om de scheepvaart in de Straat van Hormuz weer op gang te brengen. "We zijn klaar om heel snel in actie te komen", zei de Franse president Emmanuel Macron maandag. Hij reageerde op het nieuws dat Washington en Teheran overeenstemming hebben bereikt over het staken van de vijandelijkheden.

2 uur geleden
Britse rechter laat omstreden verbod op Palestine Action in stand

LONDEN (ANP/AFP) - Het Britse hof van beroep heeft een verbod op de actiegroep Palestine Action in stand gelaten. De regering besloot om die pro-Palestijnse groep op de terreurlijst te plaatsen en te verbieden, maar een lagere rechter besloot dat het verbod onwettig was. De regering ging in beroep en kreeg gelijk.

2 uur geleden
Veroordeelde Marius Borg Høiby in hoger beroep

OSLO (ANP) - De maandag veroordeelde Marius Borg Høiby gaat in hoger beroep. De zoon van de Noorse kroonprinses Mette-Marit tekent beroep aan op drie punten, melden Noorse media.

3 uur geleden
AzG: meer noodhulp nodig om ebola-uitbraak te bedwingen

BUNIA (ANP) - Er is meer noodhulp nodig om de ebola-uitbraak in de Democratische Republiek Congo onder controle te brengen, stelt Artsen zonder Grenzen (AzG). Volgens de hulporganisatie verspreidt het dodelijke virus zich een maand na de uitbraak nog altijd sneller dan dat de hulp voor de bestrijding toeneemt.

4 uur geleden