Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Shorttrackteams op EK naar finale op aflossing

Shorttrackteams op EK naar finale op aflossing

GDANSK (ANP) - De Nederlandse shorttrackteams hebben zich bij de EK shorttrack in Polen geplaatst voor de finale op het onderdeel aflossing. Bij de vrouwen waren Selma Poutsma, Yara van Kerkhof, Diede van Oorschot en Xandra Velzeboer het snelst in de halve eindstrijd. Italië werd tweede en komt zondag ook uit in de finale. Nummer 3 Oekraïne is veroordeeld tot de B-finale. In de tweede halve finale plaatsten Polen en Frankrijk zich voor de eindstrijd.

Bij de mannen eindigde Nederland in de eerste halve finale als tweede. Teun Boer, Itzhak de Laat, Friso Emons en Kay Huisman moesten alleen het Belgische team voor zich dulden. Naast België en Nederland kwalificeerden ook Polen en Hongarije zich voor de finale. Italië, met tweevoudig Europees kampioen Pietro Sighel (500 en 1500 meter), eindigde als derde en moet daarom aan de B-finale meedoen.

Meer uit Sport

Directeur topvoetbal De Jong accepteert besluit Koeman

KANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."

2 uur geleden
Koeman stopt na 64 interlands als bondscoach Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman stopt als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. Dat heeft hij op Instagram gemeld. De wedstrijd tegen Marokko op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was zijn laatste. De 63-jarige Koeman was bondscoach in 64 interlands.

2 uur geleden
Williams direct uitgeschakeld bij rentree op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Serena Williams is bij haar rentree op Wimbledon in de eerste ronde uitgeschakeld. De Australische Maya Joint, nummer 87 van de wereld, was in drie sets te sterk voor de Amerikaanse 23-voudig grandslamwinnares: 6-3 6-7 (6) 6-3.

3 uur geleden
Griekspoor strandt opnieuw in eerste ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er voor het tweede jaar op rij niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van Wimbledon. De 29-jarige Haarlemmer verloor in vier sets van de Australiër James Duckworth: 4-6 6-4 5-7 4-6.

5 uur geleden
Basketballer James verlaat LA Lakers voor andere ploeg in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft basketbalclub Los Angeles Lakers laten weten dat hij zijn carrière bij een andere basketbalclub in de Amerikaanse competitie NBA voortzet. Dat heeft Rich Paul, de baas van James' management Klutch Sports aan ESPN laten weten. LA Lakers heeft het vertrek van de 41-jarige vedette bevestigd.

6 uur geleden
Titelverdedigster Świątek met moeite naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Iga Świątek heeft met de nodige moeite de tweede ronde bereikt van Wimbledon. De Poolse titelverdedigster had drie sets nodig om zich te ontdoen van de Amerikaanse Taylor Townsend: 6-1 2-6 6-3.

9 uur geleden
De Jong na zege in vijf sets op Hijikata door op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na een lange vijfsetter in twee aktes de tweede ronde van Wimbledon bereikt. De 26-jarige Nederlander had in totaal meer dan vier uur nodig om de Australiër Rinky Hijikata te verslaan: 7-6 (4) 3-6 5-7 6-4 6-3.

10 uur geleden