Shorttrackster Schulting raakt door 'beuk' zicht op goud kwijt
BEIJING (ANP) - Shorttrackster Suzanne Schulting kon het maar moeilijk bevatten dat ze haar olympische toernooi op de 1500 meter niet had afgesloten met goud. "Ik was zo sterk", sprak ze in tranen bij de NOS. "Maar ik kreeg onderweg een beuk. Dat ik toch nog brons pakt zegt genoeg over hoe goed ik was."
"Ik was meteen alle snelheid kwijt", vervolgde Schulting over het incident. "Het was een wonder dat ik niet viel. Maar ik kwam terug. Aan de andere kant, zo gaat het in deze sport. Hoe sterk je bent, je hebt ook te maken met tegenstanders."
Alles klopte verder, op haar slotdag. "Ik was super rustig, zelfverzekerd", vervolgde ze. "In de halve finale had ik een fantastische actie, het was echt genieten. In de finale wilde ik buitenom knallen, het was gelukt, als ik niet was gehinderd."
Meer uit Sport
ADELAIDE (ANP) - Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het tennistoernooi van Adelaide. De winnaar van 24 grandslamtoernooien is nog onvoldoende fit. "Jammer genoeg ben ik er fysiek niet klaar voor", meldt hij op X.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Verdediger Josko Gvardiol van Manchester City heeft zijn rechterscheenbeen gebroken. De Kroaat wordt volgens zijn club snel geopereerd. Het is nog onduidelijk hoelang hij moet revalideren.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Gian van Veen debuteert volgende maand in de Premier League. De verliezend WK-finalist is zoals verwacht door de bond PDC opgenomen in een select gezelschap van acht darters.
10 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse tennissers treden in februari aan zonder Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp voor de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup in India. Dat maakte captain Paul Haarhuis bekend.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het Nederlands team voor de Olympische Spelen en Paralympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo is in Heerenveen overgedragen aan chefs de mission Carl Verheijen en Esther Vergeer. NOC*NSF presenteerde op het middenterrein in schaatstempel Thialf een team van 33 atleten die al zeker zijn van deelname aan de Winterspelen. Drie olympiërs ontbraken in Thialf.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting is vooralsnog niet geselecteerd als shorttrackster voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. De KNSB maakte maandag acht van de tien namen bekend die door de selectiecommissie shorttrack (SCST) zijn voorgedragen bij NOC*NSF.
14 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - De Keniaanse topatlete Beatrice Chebet neemt dit jaar een pauze vanwege haar zwangerschap. Dat meldde de manager van de tweevoudig olympisch kampioene op sociale media.
15 uur geleden