Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Shorttrackster Schulting mist finale 1000 meter door val

Shorttrackster Schulting mist finale 1000 meter door val

DORDRECHT (ANP) - Shorttrackster Suzanne Schulting heeft bij de wereldbekerfinale in Dordrecht de finale van de 1000 meter gemist. De regerend olympisch-, wereld- en Europees kampioene op deze afstand kwam in de halve finales ten val en was daarmee uitgeschakeld voor de A-finale. Ze mag nog wel uitkomen in de B-finale.

Schulting zat klem tussen de Zuid-Koreaanse schaatssters Noh Ah-rum en Kim Ji-yoo, struikelde en ging onderuit. Ze had zaterdag nog de 1500 meter gewonnen in de uitverkochte Sportboulevard van Dordrecht.

Rianne de Vries eindigde in de andere halve finale als vierde en plaatste zich evenmin voor de A-finale. Ze treft Schulting in de B-finale.

Sjinkie Knegt, die in Dordrecht zijn rentree maakt ruim een jaar na zijn ernstige brandongeval met een houtkachel, kon het publiek niet verwennen met een finaleplek op de 1000 meter. De Fries passeerde als derde de meet, maar hij werd na de race door de jury bestraft voor een foute manoeuvre en met een penalty teruggewezen.

Meer uit Sport

Geen twijfels bij Audi: door met Bortoleto en Hülkenberg in F1

BAKOE (ANP/AFP) - Het Formule 1-team Audi heeft in 2027 dezelfde bezetting als dit jaar. Teambaas Mattia Binotto bevestigde bij de Grote Prijs van Azerbeidzjan in Bakoe dat de Duitser Nico Hülkenberg en de Braziliaan Gabriel Bortoleto bij de Duitse renstal blijven.

11 uur geleden
Opgewekte Verstappen na trainingen in Bakoe: best een goede dag

BAKOE (ANP) - Max Verstappen was goed te spreken na de vrije trainingen voor de Grote Prijs van Azerbeidzjan. "Eigenlijk was het best een goede dag, ik ben blij met de auto", liet hij kort na de tweede sessie op het stratencircuit van Bakoe weten op zijn website.

12 uur geleden
Britse boksers Fury en Joshua vechten op 11 december in Cardiff

CARDIFF (ANP/DPA) - Het langverwachte gevecht tussen de Britse boksers Tyson Fury (38) en Anthony Joshua (36) vindt op 11 december plaats in Cardiff. Dat heeft de Saudische bokspromotor Turki Alalshikh op X bekendgemaakt. Het gevecht is op Netflix te zien.

12 uur geleden
Verstappen rijdt derde tijd in tweede vrije training Azerbeidzjan

BAKOE (ANP) - Max Verstappen heeft donderdag tijdens de tweede vrije training bij de Grote Prijs van Azerbeidzjan de derde tijd neergezet. Met zijn Red Bull legde hij het stratencircuit in Bakoe af in 1.44,174 minuten. De snelste tijd was met 1.43,347 opnieuw voor de Brit George Russell (Mercedes). Kimi Antonelli, de Italiaanse leider in de WK-stand en ploeggenoot van Russell, zette de tweede tijd neer.

13 uur geleden
Alcaraz wil af van nachtelijke tenniswedstrijden op grandslams

LONDEN (ANP/AFP) - Als het aan Carlos Alcaraz ligt worden er geen nachtelijke tenniswedstrijden meer gespeeld op grandslamtoernooien. Dat zei de Spaanse toptennisser donderdag tegen verslaggevers in Londen in aanloop naar de strijd om de Laver Cup van komend weekend.

14 uur geleden
Zwemmer Ohashi (17) verbreekt wereldrecord 200 meter schoolslag

TOKIO (ANP/RTR) - De 17-jarige Japanse zwemmer Shin Ohashi heeft donderdag het wereldrecord op de 200 meter schoolslag verbroken. Zijn tijd van 2.04,83 minuten was naast het wereldrecord goed voor de gouden medaille op de Asian Games in zijn thuisland. Het oude record van 2.05,48 stond op naam van Qin Haiyang uit China. Hij zwom die tijd op de wereldkampioenschappen in 2023.

15 uur geleden
Verstappen klokt tweede tijd in eerste vrije training Bakoe

BAKOE (ANP) - Max Verstappen heeft in zijn Red Bull bij de eerste vrije training op het stratencircuit van Bakoe de tweede tijd neergezet (1.45,787). De 28-jarige Limburger hield Charles Leclerc in zijn Ferrari kort achter zich (1.45,791) en zag alleen George Russell van Mercedes een snellere ronde noteren (1.45,387).

17 uur geleden