Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Shorttracker Van 't Wout wint 1500 meter bij World Tour in Milaan

Shorttracker Van 't Wout wint 1500 meter bij World Tour in Milaan

MILAAN (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de World Tour-wedstrijden in Milaan de 1500 meter op zijn naam geschreven. De 23-jarige shorttracker won de finale voor de Japanner Kosei Hayashi en Jang Sung-woo uit Zuid-Korea.

Van 't Wout vocht in het Mediolanum Forum in Milaan, waar volgend jaar het olympisch shorttracktoernooi plaatsvindt, een felle strijd uit met de Italiaan Pietro Sighel in een poging de Japanner te passeren. Dat lukte Van 't Wout in de voorlaatste ronde en die koppositie stond hij niet meer af.

Bij de World Tour in Tilburg vorig weekend eindigde Van 't Wout nog als tweede op de 1500 meter. Toen wist hij een dag later wel de 1000 meter te winnen.

Xandra Velzeboer eindigde op de 1000 meter als vierde in de B-finale. De zege in de A-finale ging naar de Amerikaanse Kristen Santos-Griswold.

Meer uit Sport

Turners Schmidt en Visser negende in eerste mixed-teamfinale EK

LEIPZIG (ANP) - Turner Casimir Schmidt en turnster Naomi Visser zijn bij de EK negende geworden in de allereerste mixed teamfinale. Timo Eder en Karina Schönmaier uit Duitsland grepen het goud.

7 minuten geleden
Rus in tweede ronde van Roland Garros uitgeschakeld door Tauson

PARIJS (ANP) - Arantxa Rus (34) is er niet in geslaagd om de laatste 32 van Roland Garros te bereiken. De 34-jarige tennisster uit Monster verloor in de tweede ronde in twee sets van de 22-jarige Deense Clara Tauson: 6-7 (2) 5-7. Tauson, als 22e geplaatst in Parijs, treft in de derde ronde de Amerikaanse Amanda Anisimova.

46 minuten geleden
Haase in eerste ronde dubbeltoernooi ten onder op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Robin Haase is uitgeschakeld in het dubbeltoernooi van Roland Garros. De 38-jarige Nederlander verloor aan de zijde van de Duitser Hendrik Jebens in drie sets van de Indiër Yuki Bhambri en Robert Galloway uit de Verenigde Staten: 3-6 7-6 (8) 3-6.

51 minuten geleden
Swiatek rekent op gravel van Parijs eenvoudig af met Raducanu

PARIJS (ANP) - Titelverdedigster Iga Swiatek staat in de derde ronde van Roland Garros. De Poolse tennisster won eenvoudig in twee sets van de Britse Emma Raducanu: 6-1 6-2. Swiatek won de laatste drie edities van het Parijse grandslamtoernooi. Ze speelt in de derde ronde tegen de winnares van de partij tussen de Tsjechische Sara Bejlek en de Roemeense Jaqueline Cristian.

1 uur geleden
Rozetruidrager Del Toro wint zeventiende etappe in Giro

BORMIO (ANP) - Rozetruidrager Isaac Del Toro heeft met zijn ritzege in de zeventiende etappe van de Giro d'Italia zijn leidende positie verstevigd. De Mexicaan van UAE Team Emirates was na 155 kilometer in Bormio de beste voor de Fransman Romain Bardet en Richard Carapaz uit Ecuador.

2 uur geleden
Titelverdediger Alcaraz in vier sets door op Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de derde ronde van Roland Garros. De 22-jarige Spanjaard won in vier sets van de Hongaar Fabian Marozsan, de nummer 56 van de wereld: 6-1 4-6 6-1 6-2.

2 uur geleden
Lamens ook in het dubbelspel op Roland Garros ten onder

PARIJS (ANP) - Suzan Lamens is klaar op Roland Garros. Nadat ze eerder in de eerste ronde van het enkelspel had verloren van Ashlyn Krueger, ging de Nederlandse tennisster woensdag in het dubbelspel ten onder. Aan de zijde van de Amerikaanse McCartney Kessler verloor ze in de eerste ronde van Hao-Ching Chan uit Taiwan en de Mexicaanse Giuliana Olmos in drie sets: 3-6 7-5 6-7 (8).

4 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!