Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Shorttracker Van 't Wout eindigt als derde in Seoul

Shorttracker Van 't Wout eindigt als derde in Seoul

SEOUL (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout is als derde geëindigd op de 1500 meter van de World Tour-wedstrijden in Seoul. Hij finishte aanvankelijk als vierde achter de Canadese winnaar William Dandjinou, maar schoof door naar het podium omdat Felix Roussel uit Canada werd gediskwalificeerd. Friso Emons mocht aan de eindstrijd deelnemen, omdat hij in de halve finale onderuit werd gereden. Hij werd zesde.

Michelle Velzeboer eindigde als vijfde op de 1000 meter. Haar zus Xandra moest genoegen nemen met een zesde plaats. Zij kwam in de halve eindstrijd in een moeilijke positie terecht en miste daardoor de finale. Xandra Velzeboer won dit seizoen al een 1000 meter en finishte tweemaal als tweede op haar favoriete afstand.

Van 't Wout plaatste zich met Teun Boer en de zusjes Velzeboer voor de finale van de gemengde aflossing. Xandra en Michelle Velzeboer leken samen met Zoë Deltrap en Diede van Oorschot de finale voor de aflossingsploegen op de 3000 meter mis te lopen, omdat ze in de halve eindstrijd een straf kregen. Het kwartet ging met succes in beroep tegen die sanctie en finishte uiteindelijk als vierde in de eindstrijd, achter Canada, Italië en Zuid-Korea.

De aflossingsploeg van de Nederlandse mannen veroverde geen finaleplaats. Itzhak de Laat, Sjinkie Knegt, Van 't Wout en Boer reden lang op kop. Maar Van 't Wout kwam in de slotfase van de 5000 meter ten val.

Meer uit Sport

Sabalenka ten koste van Osaka naar kwartfinale Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka staat in de kwartfinale van het masterstoernooi van Indian Wells. De Belarussische tennisster was in twee sets te sterk voor de Japanse Naomi Osaka: 6-2 6-4.

6 uur geleden
Ineos wint ploegentijdrit Parijs-Nice, Ayuso nieuwe leider

POUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.

10 uur geleden
Wielrenner Van der Poel wint tweede etappe Tirreno-Adriatico

SAN GIMIGNANO (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe in Tirreno-Adriatico gewonnen. Hij kwam als eerste over de eindstreep in San Gimignano na een lastige finale over onverharde wegen. In een sprintje was hij te sterk voor de Mexicaan Isaac Del Toro en Italiaan Giulio Pellizzari. Het drietal was in de laatste kilometers van de etappe over 206 kilometer weggereden bij de concurrentie.

12 uur geleden
Zitskiër Kampschreur wint goud op combinatie, brons De Langen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft zijn tweede paralympische medaille gewonnen. De winnaar van het goud op de super-G won op dinsdag de supercombinatie. Hij was in de combinatie de snelste in de super-G en werd zesde in de slalom. Niels de Langen won een bronzen medaille bij de supercombinatie.

13 uur geleden
Schilder voert ploeg van 23 atleten aan voor WK indooratletiek

ARNHEM (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder voert de Nederlandse atletiekploeg aan voor de wereldkampioenschappen indoor, van 20 tot en met 22 maart in het Poolse Torun. Schilder voert met een stoot van 20,69 meter de wereldranglijst aan van dit jaar.

13 uur geleden
Zitskiërs Kampschreur en De Langen op medaillekoers in combinatie

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur lijkt op weg naar zijn tweede paralympische medaille. De winnaar van het goud op de super-G leidt na het eerste onderdeel van de supercombinatie, toevallig ook de super-G. De medailles worden dinsdag rond 14.00 uur verdeeld na de slalom.

16 uur geleden
Honkballers definitief uitgeschakeld in World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam zijn definitief uitgeschakeld op de World Baseball Classic. De ploeg van bondscoach Andruw Jones kan niet meer bij de beste twee ploegen van de poule eindigen na de winst van de Dominicaanse Republiek op Israël in het stadion van de Miami Marlins: 10-1.

1 dag geleden