Shorttracker Brunsmann langdurig uitgeschakeld
UTRECHT (ANP) - Voor shorttracker Jasper Brunsmann lijkt het schaatsseizoen nu al voorbij. De Nederlandse kampioen op de 500 meter heeft dinsdag een operatie ondergaan na een zware valpartij onlangs bij wedstrijden om de KNSB Cup in Utrecht. Aanvankelijk werd gedacht aan een botbreuk, maar nader medisch onderzoek wees uit dat er aanzienlijk meer letsel zit in zijn gehavende knie.
"Er zijn twee pezen kapot, waaronder ook een stukje spier. Een pees is helemaal door, de andere voor de helft", lichtte Brunsmann (20) toe op schaatsen.nl. Ook het kapsel op zijn knie is kapot en is er een stukje van zijn dijbeen afgebroken. Na de ingreep zal Brunsmann enkele maanden moeten revalideren. De Fries rekent er zelf niet meer op dat hij dit seizoen, dat tot half maart duurt, nog in actie komt.
Meer uit Sport
KANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
12 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman stopt als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. Dat heeft hij op Instagram gemeld. De wedstrijd tegen Marokko op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was zijn laatste. De 63-jarige Koeman was bondscoach in 64 interlands.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Serena Williams is bij haar rentree op Wimbledon in de eerste ronde uitgeschakeld. De Australische Maya Joint, nummer 87 van de wereld, was in drie sets te sterk voor de Amerikaanse 23-voudig grandslamwinnares: 6-3 6-7 (6) 6-3.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er voor het tweede jaar op rij niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van Wimbledon. De 29-jarige Haarlemmer verloor in vier sets van de Australiër James Duckworth: 4-6 6-4 5-7 4-6.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft basketbalclub Los Angeles Lakers laten weten dat hij zijn carrière bij een andere basketbalclub in de Amerikaanse competitie NBA voortzet. Dat heeft Rich Paul, de baas van James' management Klutch Sports aan ESPN laten weten. LA Lakers heeft het vertrek van de 41-jarige vedette bevestigd.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Iga Świątek heeft met de nodige moeite de tweede ronde bereikt van Wimbledon. De Poolse titelverdedigster had drie sets nodig om zich te ontdoen van de Amerikaanse Taylor Townsend: 6-1 2-6 6-3.
10 uur geleden