Sherif wint als eerste Egyptische tennistoernooi op WTA Tour
PARMA (ANP) - Voor het eerst heeft een speelster uit Egypte een tennistoernooi op de WTA Tour gewonnen. Mayar Sherif versloeg in de finale in Parma de Griekse Maria Sakkari. Het werd 7-5 6-3.
"Dit betekent heel veel voor mijn land", reageerde Sherif op de website van de WTA. "Dit is belangrijk voor de mensen in Egypte en voor mijn familie. Al het harde werken wordt nu beloond. Ik loop met mijn hoofd in de wolken. Het was een zware en lange dag, maar het was het waard."
Sherif, de nummer 74 van de wereld, moest eerder op zaterdag ook de halve finale spelen. Vanwege regenval kon dat niet op vrijdag. Sakkari, de mondiale nummer 7, was als eerste geplaatst in Parma.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
7 minuten geledenLIWA PALACE (ANP) - Isaac del Toro heeft de eerste etappe van de UAE Tour gewonnen. De Mexicaan van UAE Team Emirates was de snelste in de oplopende laatste kilometer van een verder vlakke etappe. De Nederlandse sprinter Cees Bol snelde naar plek twee.
9 minuten geledenMILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de derde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.
13 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
18 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.
33 minuten geledenMILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.
55 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.
1 uur geleden