Sherif wint als eerste Egyptische tennistoernooi op WTA Tour
PARMA (ANP) - Voor het eerst heeft een speelster uit Egypte een tennistoernooi op de WTA Tour gewonnen. Mayar Sherif versloeg in de finale in Parma de Griekse Maria Sakkari. Het werd 7-5 6-3.
"Dit betekent heel veel voor mijn land", reageerde Sherif op de website van de WTA. "Dit is belangrijk voor de mensen in Egypte en voor mijn familie. Al het harde werken wordt nu beloond. Ik loop met mijn hoofd in de wolken. Het was een zware en lange dag, maar het was het waard."
Sherif, de nummer 74 van de wereld, moest eerder op zaterdag ook de halve finale spelen. Vanwege regenval kon dat niet op vrijdag. Sakkari, de mondiale nummer 7, was als eerste geplaatst in Parma.
Meer uit Sport
SANTIAGO (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft haar tweede gouden medaille te pakken op de WK baanwielrennen in Chili. De 26-jarige Mijdrechtse was op de wielerpiste van Santiago de beste op het omnium. Wiebes kroonde zich eerder op de WK al tot wereldkampioene op het onderdeel scratch.
1 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Hetty van de Wouw heeft zich op de WK baanwielrennen in Chili voor het eerst gekroond tot wereldkampioene op de sprint. De 27-jarige Brabantse troefde op de wielerpiste van Santiago de Japanse Mina Sato af in de finale. Ze verzekerde zich van het goud door beide heats overtuigend te winnen.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen heeft de beste tijd gereden in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Mexico in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen was op het hooggelegen Autódromo Hermanos RodrÃguez 0,153 seconde sneller dan de Monegask Charles Leclerc, die in zijn Ferrari de tweede tijd noteerde. De Italiaan Kimi Antonelli reed in zijn Mercedes de derde tijd. Hij gaf 0,174 seconde toe op Verstappen, die zijn snelste ronde reed op de zachte band.
1 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen is hard op weg te slagen in zijn unieke missie om vier wereldtitels te veroveren op de WK baanwielrennen in Chili. De 28-jarige Brabander is op drie titels gekomen door de kilometer tijdrit te winnen op de piste van Santiago. Hij veroverde het goud met een tijd van 57,978 seconden. Het is al zijn negentiende wereldtitel in totaal.
3 uur geledenDORTMUND (ANP) - Raymond van Barneveld is al in de eerste ronde van het EK darts in Dortmund uitgeschakeld. De 58-jarige Nederlandse prof verloor in een kwartier van regerend wereldkampioen Luke Littler. De 18-jarige Brit won met 6-1.
5 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Lorena Wiebes is bij de WK baanwielrennen in Chili goed aan het omnium begonnen. Op de piste van de hoofdstad Santiago was de 26-jarige geboren Mijdrechtse de beste op het onderdeel scratch.
10 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen is uitstekend begonnen aan de kilometer tijdrit op de WK baanwielrennen. De titelverdediger op dat onderdeel was met afstand de snelste in de kwalificatie.
10 uur geleden