Sheffield United zwaar onderuit na ontslag trainer
LEICESTER (ANP) - Nog geen dag na het ontslag van trainer Chris Wilder heeft Sheffield United in de Premier League een zware nederlaag geïncasseerd. De hekkensluiter ging bij Leicester City met 5-0 onderuit. Voor de thuisclub, die naar de tweede plek steeg, kwam de Nigeriaan Kelechi Iheanacho drie keer tot scoren. De andere treffers kwamen op naam van Ayoze Pérez en Ethan Ampadu (eigen doel).
Sheffield United, dat vorig jaar onder Wilder nog op de negende plaats eindigde, kan behoud op het hoogste niveau inmiddels wel vergeten. De nummer 20 van de ranglijst heeft slechts 14 punten en moet op nummer 17 Newcastle United 14 punten goedmaken. Paul Heckingbottom, de coach van Jong Sheffield United, maakt het seizoen als interim-coach af bij de hoofdmacht.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
5 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
5 uur geleden