Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sheffield United ziet kansen op Europees voetbal slinken

Sheffield United ziet kansen op Europees voetbal slinken

SHEFFIELD (ANP) - De kansen van Sheffield United om Europees voetbal te halen zijn fors geslonken. De ploeg van coach Chris Wilder verloor in de voorlaatste speelronde in eigen huis met 1-0 van Everton.

Sheffield United blijft door de nederlaag achtste met 54 punten. Nummer 7 Wolverhampton Wanderers kan bij een zege later maandagavond tegen Crystal Palace een definitief gat slaan naar de concurrent.

De thuisploeg kon het Everton niet echt lastig maken op Bramall Lane. De grootste kans in de eerste helft was voor Dominic Calvert-Lewin die namens de bezoekers op de paal kopte. De kopbal van teamgenoot Richarlison in de tweede helft was wel raak. Hij passeerde doelman Dean Henderson op een vrije trap van aanvoerder Gylfi Sigurdsson.

Reservekeeper Maarten Stekelenburg bleef bij Everton de hele wedstrijd op de bank, Richairo Zivkovic mocht in de slotfase nog even invallen bij Sheffield.

Brighton & Hove Albion heeft zich door het gelijkspel tegen Newcastle United definitief veilig gespeeld. Het duel in Brighton eindigde in 0-0. Aston Villa had nog een theoretische kans om Brighton bij te halen, maar door het punt tegen Newcastle kan dat niet meer. Davy Pröpper kwam zo'n twintig minuten voor tijd in het veld bij de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

Zuid-Amerikaans voetbalduel gestaakt om supportersgeweld

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Copa Sudamericana-wedstrijd tussen het Argentijnse Independiente en Universidad de Chile is gestaakt na supportersgeweld op de tribunes. In de rust in Buenos Aires ging het mis, nadat Chileense fans stenen hadden gegooid naar de thuisfans. Vervolgens bestormden Argentijnen het uitvak en vielen daar supporters aan.

1 uur geleden
NEC bestolen voor 15.000 euro aan merchandise

NIJMEGEN (ANP) - Bij Eredivisieclub NEC is afgelopen week voor 15.000 euro aan tenues en andere merchandise gestolen uit het Goffertstadion. Daarbij zaten veel wedstrijdshirts die eigenlijk volgende week in de verkoop zouden gaan. Door de inbraak kan dit maar in beperkte mate.

2 uur geleden
Ajax verhuurt middenvelder Mannsverk aan Sparta Praag

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Sivert Mannsverk aan Sparta Praag. De club uit de Tsjechische hoofdstad huurt de Noorse middenvelder dit seizoen en heeft ook een optie tot koop.

15 uur geleden
Media: PSV bereikt akkoord met Bayern over aankoop Wanner

MÜNCHEN (ANP) - PSV zou een akkoord hebben bereikt met Bayern München over de komst van middenvelder Paul Wanner. Volgens verschillende vooraanstaande Duitse en Nederlandse media betaalt de landskampioen zo'n 15 miljoen euro voor het 19-jarige talent. Daarbij zou Bayern een terugkoopoptie hebben bedongen.

19 uur geleden
AZ zonder geblesseerde Mijnans naar Levski Sofia

ALKMAAR (ANP) - AZ-middenvelder Sven Mijnans mist het uitduel met Levski Sofia uit de voorrondes van de Conference League van donderdag. De 25-jarige voormalig speler van Sparta Rotterdam heeft klachten overgehouden aan het competitieduel met FC Volendam (2-2). AZ heeft verdediger Maxim Dekker wel weer terug na een blessure.

20 uur geleden
PSV mist Veerman tegen FC Groningen door bovenbeenklachten

EINDHOVEN (ANP) - PSV mist middenvelder Joey Veerman zaterdag in het thuisduel met FC Groningen. De 26-jarige Volendammer heeft lichte bovenbeenklachten overgehouden aan de uitwedstrijd tegen FC Twente en werkt daardoor een individueel programma af.

22 uur geleden
Oranje-international Simons mag bij goed bod weg bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP/DPA) - Oranje-international Xavi Simons mag bij een goed bod vertrekken bij RB Leipzig. Dat zei sportief directeur Marcel Schäfer woensdag in het Duitse tijdschrift Sport Bild. De 22-jarige middenvelder, die nog een contract heeft tot medio 2027, zou in de belangstelling staan van Chelsea.

1 dag geleden