Sheffield United neemt afscheid van trainer Wilder
SHEFFIELD (ANP) - Sheffield United heeft afscheid genomen van trainer Chris Wilder. De nummer laatst van de Premier League meldt dat dat "in goed overleg" is gebeurd.
Sheffield United moet ernstig vrezen voor degradatie. De nummer 20 van de Premier League heeft pas 14 punten en het gat met Fulham, dat op de veilige 17e plek staat, bedraagt 12 punten.
"Het is een bijzondere reis geweest die ik nooit zal vergeten. Ik was blij dat ik de kans kreeg in 2016 en ben trots op het succes dat we hebben behaald, waaronder twee promoties en een hoogste Premier League-klassering ooit", aldus de 53-jarige Wilder, die sinds 2016 werkzaam was in Sheffield. Onder zijn leiding keerde de club vanuit League One, het derde niveau, terug naar de hoogste klasse.
Vorig jaar eindigde Sheffield knap als negende en deed het lang mee in de strijd om Europees voetbal.
Zondag wacht Sheffield de uitwedstrijd tegen Leicester City.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
1 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
6 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
7 uur geleden