Sheffield mag doelman Henderson tot einde seizoen houden
LONDEN (ANP) - Sheffield United mag doelman Dean Henderson tot het einde van het seizoen behouden. De 23-jarige keeper was aanvankelijk tot 30 juni geleend van Manchester United. De vrees bestond dat hij zou terugkeren naar Old Trafford, nu het seizoen door de onderbreking vanwege de coronacrisis langer duurt.
"Ik heb met de leiding van Manchester United gesproken", zegt Chris Wilder, coach van Sheffield. "Ze hebben begrip voor onze situatie en doen niet moeilijk nu het seizoen een paar weken langer duurt. Wij zijn ze daarvoor zeer erkentelijk."
Sheffield hoopt zich nog te kunnen plaatsen voor Europees voetbal en is in dat opzicht een concurrent van Manchester United, dat op de ranglijst 2 punten meer heeft. Het seizoen in de Premier League wordt woensdag hervat met de ontmoeting Aston Villa - Sheffield United.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
1 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
2 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
11 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
17 uur geleden