Sevilla wint opnieuw met goal in blessuretijd
SEVILLA (ANP) - Ook de tweede wedstrijd in de Spaanse competitie heeft Sevilla pas in de slotfase naar zich toe getrokken. De ploeg met spits Luuk de Jong in de basis versloeg Levante met 1-0 door een goal in blessuretijd van invaller Youssouf En-Nesyri.
Vorige week pakte Sevilla eveneens de overwinning, op bezoek bij Cadiz (1-3), door twee late treffers. In de eerste thuiswedstrijd van het seizoen voor de winnaar van Europa League duurde het ook ruim negentig minuten voordat de beslissing viel. Doelpuntmaker En-Nesyri had De Jong twintig minuten voor tijd al afgewisseld.
Athletic Bilbao ging op eigen veld met 1-0 onderuit tegen Cadiz. Unai Lopez, vorige week nog goed voor twee treffers in het juiste doel, scoorde in eigen doel.
Cadiz eindigde de wedstrijd met negen man na twee gele kaarten voor Carlos Akapo en invaller Alvaro Negredo. Laatstgenoemde had slechts tien minuten nodig om weer van het veld gestuurd te worden. De tweede gele kaart kreeg Negredo voor een schwalbe.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
14 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
15 uur geleden