Sevilla wint opnieuw met goal in blessuretijd
SEVILLA (ANP) - Ook de tweede wedstrijd in de Spaanse competitie heeft Sevilla pas in de slotfase naar zich toe getrokken. De ploeg met spits Luuk de Jong in de basis versloeg Levante met 1-0 door een goal in blessuretijd van invaller Youssouf En-Nesyri.
Vorige week pakte Sevilla eveneens de overwinning, op bezoek bij Cadiz (1-3), door twee late treffers. In de eerste thuiswedstrijd van het seizoen voor de winnaar van Europa League duurde het ook ruim negentig minuten voordat de beslissing viel. Doelpuntmaker En-Nesyri had De Jong twintig minuten voor tijd al afgewisseld.
Athletic Bilbao ging op eigen veld met 1-0 onderuit tegen Cadiz. Unai Lopez, vorige week nog goed voor twee treffers in het juiste doel, scoorde in eigen doel.
Cadiz eindigde de wedstrijd met negen man na twee gele kaarten voor Carlos Akapo en invaller Alvaro Negredo. Laatstgenoemde had slechts tien minuten nodig om weer van het veld gestuurd te worden. De tweede gele kaart kreeg Negredo voor een schwalbe.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
1 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
10 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
11 uur geleden