Sevilla verspeelt ook tegen Celta punten
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft in de Spaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer in vier dagen punten verspeeld. Na de 1-1 van woensdag bij Valencia, kwam het elftal van trainer Julen Lopetegui zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo ook niet verder dan een gelijkspel (2-2).
Sevilla keek bij rust nog tegen een achterstand aan van twee doelpunten. Franco Cervi scoorde in de 37e minuut vanuit de rebound. Kort daarna zorgde Iago Aspas, met een schot vanaf de rand van het zestienmetergebied geplaatst in de hoek, voor de tweede treffer.
Sevilla, met verdediger Karim Rekik in de basis, scoorde net als Celta de Vigo twee keer in korte tijd. De 1-2 van Papu Gómez in de 71e minuut was fraai. De Argentijn kwam vanaf de rechterkant naar binnen en schoot met links hard in de bovenhoek. Gómez gaf 3 minuten later vanaf links voor, waarna de bal uiteindelijk voor de voeten kwam van Oliver Torres. De invaller scoorde met de punt van zijn schoen.
In de stand blijft Sevilla tweede, met 3 punten minder dan Real Madrid. De koploper speelt zondag thuis tegen Elche.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst was vrijdag niet helemaal verrast dat hij ontbrak in de selectie van het Nederlands elftal. De nieuwe bondscoach Xavi Hernández besloot de 34-jarige spits van FC Twente niet op te nemen in zijn groep van 26 man voor de komende vier Nations League-wedstrijden tegen Duitsland, Servië (twee keer) en Griekenland.
52 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - De nieuwe Franse voetbalbondscoach Zinédine Zidane heeft vijf debutanten opgeroepen voor zijn eerste interlandperiode. Doelman Guillaume Restes (Toulouse), verdedigers Jérémy Jacquet (Liverpool) en Andy Diouf (Internazionale), middenvelder Lucas Da Cunha (Como) en aanvaller Estéban Lepaul (Rennes) zitten voor het eerst bij de selectie.
59 minuten geledenCINCINNATI (ANP) - Tyrell Malacia zet zijn voetballoopbaan voort in de Verenigde Staten. De 27-jarige linkervleugelverdediger heeft een contract tot de zomer van 2027 ondertekend bij FC Cincinnati.
1 uur geledenLISSABON (ANP) - De nieuwe bondscoach van Portugal heeft Cristiano Ronaldo gewoon weer opgeroepen voor de komende reeks interlands in de Nations League.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst van Feyenoord kan zondag voor het thuisduel met FC Utrecht een beroep doen op Reiss Nelson. De 26-jarige buitenspeler, die begin september werd vastgelegd, had eerder nog geen werkvergunning en kampte met een conditionele achterstand.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV beschouwt de uitwedstrijd van komende zondag tegen FC Twente als een topper. "Dat wordt in heel korte tijd onze zoveelste zware uitwedstrijd. FC Twente is bezig aan een goede reeks, dus we kunnen aan de bak", zei de coach van de koploper in de Eredivisie in aanloop naar het duel in Enschede. "Het is de laatste wedstrijd voor een lange interlandbreak, dus dan moeten we winnen. Anders zitten we daar drie weken tegenaan te hikken."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ruud Nijstad (FC Twente), Lewis Schouten (AZ) en Sean Steur (Newcastle United) voor het eerst geselecteerd voor Jong Oranje. De beloftenploeg speelt in de komende periode EK-kwalificatiewedstrijden tegen de jeugdige voetballers van Noorwegen, Slovenië en Bosnië en Herzegovina.
5 uur geleden