Sevilla verspeelt ook tegen Celta punten
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft in de Spaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer in vier dagen punten verspeeld. Na de 1-1 van woensdag bij Valencia, kwam het elftal van trainer Julen Lopetegui zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo ook niet verder dan een gelijkspel (2-2).
Sevilla keek bij rust nog tegen een achterstand aan van twee doelpunten. Franco Cervi scoorde in de 37e minuut vanuit de rebound. Kort daarna zorgde Iago Aspas, met een schot vanaf de rand van het zestienmetergebied geplaatst in de hoek, voor de tweede treffer.
Sevilla, met verdediger Karim Rekik in de basis, scoorde net als Celta de Vigo twee keer in korte tijd. De 1-2 van Papu Gómez in de 71e minuut was fraai. De Argentijn kwam vanaf de rechterkant naar binnen en schoot met links hard in de bovenhoek. Gómez gaf 3 minuten later vanaf links voor, waarna de bal uiteindelijk voor de voeten kwam van Oliver Torres. De invaller scoorde met de punt van zijn schoen.
In de stand blijft Sevilla tweede, met 3 punten minder dan Real Madrid. De koploper speelt zondag thuis tegen Elche.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ziggo stopt op 1 juli volgend jaar als hoofdsponsor van Ajax. Het bedrijf heeft besloten het aflopende contract niet te verlengen.
32 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe meldt de komst van Dirk Kuyt als assistent-trainer van de nieuwe hoofdcoach İsmail Kartal. De club uit Istanbul zegt een principeakkoord te hebben met de Nederlandse oud-international, die de trainer is van FC Dordrecht en nog een contract heeft tot medio 2028.
2 uur geledenTORONTO (ANP/DPA) - Canada heeft Ivoorkust-international Elye Wahi de toegang tot het land ontzegd. De 23-jarige aanvaller kan daardoor niet met de selectie van Ivoorkust naar Toronto reizen voor de groepswedstrijd op het WK tegen Duitsland van zaterdag.
2 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het in de play-offs voor de kwalificatie voor het WK van 2027 in Brazilië, op tegen Hongarije. Als de voetbalsters dat tweeluik winnen, wacht er nog een tegenstander over twee wedstrijden. Dat is dan tegen de winnaar van de wedstrijden tussen Turkije en Slovenië.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst was verrast dat Feyenoord bij hem uitkwam. Dat zei de 51-jarige trainer donderdag tijdens zijn presentatie als hoofdtrainer in De Kuip.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Ibrahima Konaté vastgelegd tot medio 2030. De 27-jarige Franse international vertrok eerder dit voorjaar na vijf seizoenen transfervrij bij Liverpool.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.
10 uur geleden