Sevilla verspeelt ook tegen Celta punten
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft in de Spaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer in vier dagen punten verspeeld. Na de 1-1 van woensdag bij Valencia, kwam het elftal van trainer Julen Lopetegui zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo ook niet verder dan een gelijkspel (2-2).
Sevilla keek bij rust nog tegen een achterstand aan van twee doelpunten. Franco Cervi scoorde in de 37e minuut vanuit de rebound. Kort daarna zorgde Iago Aspas, met een schot vanaf de rand van het zestienmetergebied geplaatst in de hoek, voor de tweede treffer.
Sevilla, met verdediger Karim Rekik in de basis, scoorde net als Celta de Vigo twee keer in korte tijd. De 1-2 van Papu Gómez in de 71e minuut was fraai. De Argentijn kwam vanaf de rechterkant naar binnen en schoot met links hard in de bovenhoek. Gómez gaf 3 minuten later vanaf links voor, waarna de bal uiteindelijk voor de voeten kwam van Oliver Torres. De invaller scoorde met de punt van zijn schoen.
In de stand blijft Sevilla tweede, met 3 punten minder dan Real Madrid. De koploper speelt zondag thuis tegen Elche.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
9 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
12 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
12 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
13 uur geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
14 uur geleden