Sevilla verspeelt ook tegen Celta punten
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft in de Spaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer in vier dagen punten verspeeld. Na de 1-1 van woensdag bij Valencia, kwam het elftal van trainer Julen Lopetegui zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo ook niet verder dan een gelijkspel (2-2).
Sevilla keek bij rust nog tegen een achterstand aan van twee doelpunten. Franco Cervi scoorde in de 37e minuut vanuit de rebound. Kort daarna zorgde Iago Aspas, met een schot vanaf de rand van het zestienmetergebied geplaatst in de hoek, voor de tweede treffer.
Sevilla, met verdediger Karim Rekik in de basis, scoorde net als Celta de Vigo twee keer in korte tijd. De 1-2 van Papu Gómez in de 71e minuut was fraai. De Argentijn kwam vanaf de rechterkant naar binnen en schoot met links hard in de bovenhoek. Gómez gaf 3 minuten later vanaf links voor, waarna de bal uiteindelijk voor de voeten kwam van Oliver Torres. De invaller scoorde met de punt van zijn schoen.
In de stand blijft Sevilla tweede, met 3 punten minder dan Real Madrid. De koploper speelt zondag thuis tegen Elche.
Meer uit Voetbal
ORANGEBURG (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben tijdens een training van ruim een uur kennisgemaakt met de weersomstandigheden in de Verenigde Staten. Ze oefenden in de brandende zon op het trainingscomplex van New York City FC in Orangeburg, waar de temperatuur opliep tot boven de 30 graden.
33 minuten geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Lamine Yamal is verkozen tot beste speler van de Spaanse competitie afgelopen seizoen. Het 18-jarige toptalent van FC Barcelona miste veel duels door een liesblessure, maar was in 28 competitiewedstrijden alsnog goed voor zestien treffers. Daarmee was hij de clubtopscorer van de Catalanen op weg naar prolongatie van de landstitel.
1 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Voetbalclubs krijgen van wereldvoetbalbond FIFA minstens 5000 dollar (ruim 4300 euro) per dag dat zij een speler afstaan aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het precieze bedrag komt na het toernooi vast te staan en hangt af van onder meer de speeltijd die spelers krijgen.
2 uur geledenORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste training in de Verenigde Staten voor het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met alle 26 spelers uit zijn WK-selectie op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Verdediger Guus Offerhaus volgt trainer Anthony Correia en verruilt Telstar voor FC Utrecht. De 25-jarige verdediger heeft in de Domstad zijn handtekening gezet onder een contract tot de zomer van 2029, meldt de club uit Utrecht.
3 uur geledenVENLO (ANP) - Marinus Dijkhuizen (54) is vanaf komend seizoen de hoofdtrainer van VVV-Venlo, meldt de club op zijn website. Dijkhuizen komt over van De Graafschap, waar hij de afgelopen anderhalf jaar actief was als trainer. In Venlo heeft hij een contract getekend voor twee seizoenen.
4 uur geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Andrew Robertson zet zijn loopbaan voort bij Tottenham Hotspur. Dat hebben de Spurs gemeld. De 32-jarige verdediger, die met Schotland deelneemt aan het WK, komt transfervrij over van Liverpool. In Londen wordt hij ploeggenoot van Xavi Simons en Micky van de Ven.
4 uur geleden