Sevilla verspeelt ook tegen Celta punten
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft in de Spaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer in vier dagen punten verspeeld. Na de 1-1 van woensdag bij Valencia, kwam het elftal van trainer Julen Lopetegui zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo ook niet verder dan een gelijkspel (2-2).
Sevilla keek bij rust nog tegen een achterstand aan van twee doelpunten. Franco Cervi scoorde in de 37e minuut vanuit de rebound. Kort daarna zorgde Iago Aspas, met een schot vanaf de rand van het zestienmetergebied geplaatst in de hoek, voor de tweede treffer.
Sevilla, met verdediger Karim Rekik in de basis, scoorde net als Celta de Vigo twee keer in korte tijd. De 1-2 van Papu Gómez in de 71e minuut was fraai. De Argentijn kwam vanaf de rechterkant naar binnen en schoot met links hard in de bovenhoek. Gómez gaf 3 minuten later vanaf links voor, waarna de bal uiteindelijk voor de voeten kwam van Oliver Torres. De invaller scoorde met de punt van zijn schoen.
In de stand blijft Sevilla tweede, met 3 punten minder dan Real Madrid. De koploper speelt zondag thuis tegen Elche.
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.
3 uur geledenTORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.
4 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.
4 uur geledenBOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.
6 uur geledenNEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.
6 uur geledenNEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is erg tevreden over het verloop van het wereldkampioenschap voetbal tot dusverre. "Het is ongelooflijk. Dit is groter dan alles wat de wereld ooit heeft gezien. Niet alleen op voetbalgebied, maar welk evenement dan ook. Het is het meest succesvolle evenement in de geschiedenis", sprak de Zwitser dinsdag (plaatselijke tijd) tegen journalisten in New York.
6 uur geleden