Sevilla verlengt contract Marokkaanse doelman Bono
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft het contract van de Marokkaanse doelman Yassine Bono met een jaar verlengd. De 31-jarige international ligt nu tot de zomer van 2025 vast bij de nummer 3 van de Spaanse voetbalcompetitie. Bono speelde 99 wedstrijden voor Sevilla en hield daarin 50 keer de 'nul'.
De Marokkaan kwam in 2019 op huurbasis van Girona naar Sevilla. De Tsjech Tomás Vaclik was toen de nummer 1 onder de lat in La Liga, maar Bono mocht de Europese wedstrijden spelen. De Marokkaan won dat seizoen met Sevilla de Europa League. In de finale werd Internazionale met 3-2 verslagen, met dank aan twee doelpunten van Luuk de Jong. Sevilla nam Bono daarna over van Girona en sindsdien is hij de vaste doelman van de Andalusische ploeg. De keeper maakte vorig seizoen een doelpunt in de blessuretijd tegen Real Valladolid (1-1).
Bono heeft zich met Marokko geplaatst voor het WK van eind dit jaar in Qatar.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van buitenspeler Sami Ouaissa afgerond. De 21-jarige Nederlander met Marokkaanse roots komt over van NEC en tekent een contract voor vijf seizoenen bij de landskampioen.
36 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft middenvelder Arno Verschueren naar het Belgische SK Beveren laten gaan. De 29-jarige Belg speelde sinds januari 2025 in Enschede.
53 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van aanvaller Luka Ivanušec. De Rotterdamse club heeft "in goed overleg" het contract van de 27-jarige Kroaat ontbonden. Hij had nog een verbintenis in De Kuip tot medio 2028.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieblessure opgelopen. De 132-voudig international van Oranje mist daardoor de opening van de Engelse voetbalcompetitie, meldt haar club Manchester City.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft eindelijk een opvolger voor de eind juni naar Chicago Fire vertrokken spits Robert Lewandowski. De Spaanse landskampioen neemt Gabriel Jesus over van Arsenal. De 29-jarige Braziliaan ondertekent een contract voor drie seizoenen bij FC Barcelona, dat ook lange tijd bezig was om de Argentijn Julián Álvarez van Atlético Madrid over te nemen. Die club wilde echter niet meewerken aan een overgang.
3 uur geledenNAPELS (ANP/RTR) - Napoli kan een maand lang niet beschikken over Scott McTominay. De 29-jarige Schotse middenvelder heeft een klein hartprobleem, waarvoor een operatie nodig is.
4 uur geledenSEOUL (ANP/RTR) - Zuid-Korea heeft Robert Moreno aangesteld als bondscoach. De 48-jarige Spanjaard leidt de Aziaten op interim-basis tot en met november, maakte de Zuid-Koreaanse voetbalbond KFA bekend.
9 uur geleden