Sevilla verlengt contract Marokkaanse doelman Bono
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft het contract van de Marokkaanse doelman Yassine Bono met een jaar verlengd. De 31-jarige international ligt nu tot de zomer van 2025 vast bij de nummer 3 van de Spaanse voetbalcompetitie. Bono speelde 99 wedstrijden voor Sevilla en hield daarin 50 keer de 'nul'.
De Marokkaan kwam in 2019 op huurbasis van Girona naar Sevilla. De Tsjech Tomás Vaclik was toen de nummer 1 onder de lat in La Liga, maar Bono mocht de Europese wedstrijden spelen. De Marokkaan won dat seizoen met Sevilla de Europa League. In de finale werd Internazionale met 3-2 verslagen, met dank aan twee doelpunten van Luuk de Jong. Sevilla nam Bono daarna over van Girona en sindsdien is hij de vaste doelman van de Andalusische ploeg. De keeper maakte vorig seizoen een doelpunt in de blessuretijd tegen Real Valladolid (1-1).
Bono heeft zich met Marokko geplaatst voor het WK van eind dit jaar in Qatar.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
6 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste helft van het seizoen afgesloten met een gelijkspel tegen FC Twente (1-1). De ploeg van Robin van Persie zag de achterstand op koploper PSV groeien naar 11 punten. Feyenoord heeft 5 punten meer dan het als derde geklasseerde Ajax.
23 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles en FC Groningen hebben op de laatste speeldag van de eerste helft van de competitie gelijkgespeeld. Het Eredivisieduel in de Adelaarshorst eindigde in 1-1. Het was de vijfde keer op rij dat Go Ahead Eagles geen competitiewedstrijd wist te winnen.
25 minuten geledenUTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.
3 uur geleden