Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sevilla verlengt contract Marokkaanse doelman Bono

Sevilla verlengt contract Marokkaanse doelman Bono

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft het contract van de Marokkaanse doelman Yassine Bono met een jaar verlengd. De 31-jarige international ligt nu tot de zomer van 2025 vast bij de nummer 3 van de Spaanse voetbalcompetitie. Bono speelde 99 wedstrijden voor Sevilla en hield daarin 50 keer de 'nul'.

De Marokkaan kwam in 2019 op huurbasis van Girona naar Sevilla. De Tsjech Tomás Vaclik was toen de nummer 1 onder de lat in La Liga, maar Bono mocht de Europese wedstrijden spelen. De Marokkaan won dat seizoen met Sevilla de Europa League. In de finale werd Internazionale met 3-2 verslagen, met dank aan twee doelpunten van Luuk de Jong. Sevilla nam Bono daarna over van Girona en sindsdien is hij de vaste doelman van de Andalusische ploeg. De keeper maakte vorig seizoen een doelpunt in de blessuretijd tegen Real Valladolid (1-1).

Bono heeft zich met Marokko geplaatst voor het WK van eind dit jaar in Qatar.

Meer uit Voetbal

West Ham United verslaat Sunderland

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.

56 minuten geleden
Ajax begint met Bounida aan thuiswedstrijd tegen FC Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.

1 uur geleden
Rechtsback Sampsted volgt Deijl op bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.

1 uur geleden
Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

17 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

1 dag geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

1 dag geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

1 dag geleden