Sevilla verlengt contract Marokkaanse doelman Bono
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft het contract van de Marokkaanse doelman Yassine Bono met een jaar verlengd. De 31-jarige international ligt nu tot de zomer van 2025 vast bij de nummer 3 van de Spaanse voetbalcompetitie. Bono speelde 99 wedstrijden voor Sevilla en hield daarin 50 keer de 'nul'.
De Marokkaan kwam in 2019 op huurbasis van Girona naar Sevilla. De Tsjech Tomás Vaclik was toen de nummer 1 onder de lat in La Liga, maar Bono mocht de Europese wedstrijden spelen. De Marokkaan won dat seizoen met Sevilla de Europa League. In de finale werd Internazionale met 3-2 verslagen, met dank aan twee doelpunten van Luuk de Jong. Sevilla nam Bono daarna over van Girona en sindsdien is hij de vaste doelman van de Andalusische ploeg. De keeper maakte vorig seizoen een doelpunt in de blessuretijd tegen Real Valladolid (1-1).
Bono heeft zich met Marokko geplaatst voor het WK van eind dit jaar in Qatar.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
20 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
21 uur geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
22 uur geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.
23 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.
23 uur geleden