Sevilla speelt zonder De Jong gelijk
SEVILLA (ANP) - Sevilla is in de uitwedstrijd tegen Osasuna niet verder gekomen dan een gelijkspel: 1-1. Luuk de Jong bleef bij Sevilla de hele wedstrijd op de bank.
Munir El Haddadi bezorgde Sevilla een goede start door al na tien minuten met links raak te schieten. In de blessuretijd van de eerste helft bracht Luis Avila Osasuna met een hard schot in het dak van het doel op gelijke hoogte.
Na een uur werd Oier, de aanvoerder van Osasuna, met zijn tweede gele kaart weggestuurd. In het laatste half uur wist Sevilla niet te profiteren van het overtal.
Sevilla staat vierde in La Liga, op drie punten van FC Barcelona en Real Madrid. Die twee topclubs hebben een duel minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Ronald Araújo speelt dit seizoen voor Liverpool. De Engelse club huurt de centrale verdediger uit Uruguay van FC Barcelona, de club met wie hij drie landstitels veroverde.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Doelman Kilian Nikiema heeft zijn contract bij ADO Den Haag verlengd. Hij is nu tot medio 2030 aan de naar de Eredivisie gepromoveerde club verbonden. Zijn oude verbintenis liep volgend jaar af.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh speelt dit seizoen voor Excelsior in de Eredivisie. De rechtsbuiten was transfervrij na zijn vertrek bij de Belgische club Dender. Hij kwam met Iran uit op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - Sherel Floranus is akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal na zijn rode kaart in het verloren thuisduel van zondag met Ajax (0-2). De linksback is drie duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
9 uur geledenLOMMEL (ANP) - Mattijs Manders heeft na twee jaar afscheid genomen van Lommel. Onder leiding van de Nederlandse directeur promoveerde de voetbalclub afgelopen seizoen naar het hoogste niveau in België.
9 uur geleden