Sevilla rekent pas na verlenging af met Leganés
MADRID (ANP) - Sevilla heeft zaterdag de achtste finales bereikt van de strijd om de Copa del Rey, het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van coach Julen Lopetegui had veel moeite met tweedeklasser Leganés en won pas na verlenging: 0-1.
Het duel werd gespeeld in het stadion van Atlético Madrid omdat het veld van Leganés te veel had geleden onder het winterse weer van vorige week in Spanje. Sevilla, met Luuk de Jong, Oussama Idrissi, Karim Rekik en Nemanja Gudelj in de basis, kreeg amper kansen in een matig duel van beide kanten. In de zesde minuut van de verlenging was het Lucas Ocampos die het enige doelpunt maakte.
Eerder op de avond had Levante zich met de grootste moeite ten koste van tweedeklasser Fuenlabrada bij de laatste zestien gevoegd. De tweede club van Valencia had daar strafschoppen voor nodig. Cádiz (tegen Girona) en Deportivo Alavés (tegen Almería) waren clubs die er wel uitvlogen tegen een team dat een niveau lager uitkomt.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
7 minuten geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
30 minuten geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
42 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
45 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
2 uur geleden