Sevilla rekent pas na verlenging af met Leganés
MADRID (ANP) - Sevilla heeft zaterdag de achtste finales bereikt van de strijd om de Copa del Rey, het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van coach Julen Lopetegui had veel moeite met tweedeklasser Leganés en won pas na verlenging: 0-1.
Het duel werd gespeeld in het stadion van Atlético Madrid omdat het veld van Leganés te veel had geleden onder het winterse weer van vorige week in Spanje. Sevilla, met Luuk de Jong, Oussama Idrissi, Karim Rekik en Nemanja Gudelj in de basis, kreeg amper kansen in een matig duel van beide kanten. In de zesde minuut van de verlenging was het Lucas Ocampos die het enige doelpunt maakte.
Eerder op de avond had Levante zich met de grootste moeite ten koste van tweedeklasser Fuenlabrada bij de laatste zestien gevoegd. De tweede club van Valencia had daar strafschoppen voor nodig. Cádiz (tegen Girona) en Deportivo Alavés (tegen Almería) waren clubs die er wel uitvlogen tegen een team dat een niveau lager uitkomt.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Rond het Kennedy Center in Washington maakt alles en iedereen zich klaar voor de loting voor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De wijde omgeving van het centrum voor uitvoerende kunsten is afgezet. Helikopters hangen in de lucht.
35 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.
5 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.
18 uur geleden