Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sevilla op eigen veld kansloos tegen Atlético Madrid

Sevilla op eigen veld kansloos tegen Atlético Madrid

SEVILLA (ANP) - Sevilla beleeft een dramatische competitiestart in de Spaanse La Liga. De ploeg van coach Julen Lopetegui ging zaterdag op eigen veld ook tegen Atlético Madrid onderuit: 0-2. Sevilla heeft in zeven duels pas één keer gewonnen en staat in de buurt van de degradatiezone.

Atlético, dat dinsdag voor de Champions League in België Club Brugge treft, nam na een klein halfuur de leiding. Marcos Llorente nam de bal, aangespeeld door Koke, knap aan en schoot vervolgens raak in de verre hoek achter doelman Bono. Sevilla, dat nog voor rust Karim Rekik kwijtraakte met een blessure, zag Atlético na rust de voorsprong verdubbelen. Ditmaal was Álvaro Morata, dinsdag nog de held van Spanje na de winnende treffer tegen Portugal, de doelpuntenmaker.

Sevilla komt woensdag in de Champions League in actie, thuis tegen Borussia Dortmund. In dat toernooi haalde de Zuid-Spaanse ploeg 1 punt uit twee duels.

Atlético is voorlopig de nummer 5 in La Liga.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

2 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

7 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden