Sevilla op eigen veld kansloos tegen Atlético Madrid
SEVILLA (ANP) - Sevilla beleeft een dramatische competitiestart in de Spaanse La Liga. De ploeg van coach Julen Lopetegui ging zaterdag op eigen veld ook tegen Atlético Madrid onderuit: 0-2. Sevilla heeft in zeven duels pas één keer gewonnen en staat in de buurt van de degradatiezone.
Atlético, dat dinsdag voor de Champions League in België Club Brugge treft, nam na een klein halfuur de leiding. Marcos Llorente nam de bal, aangespeeld door Koke, knap aan en schoot vervolgens raak in de verre hoek achter doelman Bono. Sevilla, dat nog voor rust Karim Rekik kwijtraakte met een blessure, zag Atlético na rust de voorsprong verdubbelen. Ditmaal was Álvaro Morata, dinsdag nog de held van Spanje na de winnende treffer tegen Portugal, de doelpuntenmaker.
Sevilla komt woensdag in de Champions League in actie, thuis tegen Borussia Dortmund. In dat toernooi haalde de Zuid-Spaanse ploeg 1 punt uit twee duels.
Atlético is voorlopig de nummer 5 in La Liga.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
7 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
8 uur geleden