Sevilla op eigen veld kansloos tegen Atlético Madrid
SEVILLA (ANP) - Sevilla beleeft een dramatische competitiestart in de Spaanse La Liga. De ploeg van coach Julen Lopetegui ging zaterdag op eigen veld ook tegen Atlético Madrid onderuit: 0-2. Sevilla heeft in zeven duels pas één keer gewonnen en staat in de buurt van de degradatiezone.
Atlético, dat dinsdag voor de Champions League in België Club Brugge treft, nam na een klein halfuur de leiding. Marcos Llorente nam de bal, aangespeeld door Koke, knap aan en schoot vervolgens raak in de verre hoek achter doelman Bono. Sevilla, dat nog voor rust Karim Rekik kwijtraakte met een blessure, zag Atlético na rust de voorsprong verdubbelen. Ditmaal was Álvaro Morata, dinsdag nog de held van Spanje na de winnende treffer tegen Portugal, de doelpuntenmaker.
Sevilla komt woensdag in de Champions League in actie, thuis tegen Borussia Dortmund. In dat toernooi haalde de Zuid-Spaanse ploeg 1 punt uit twee duels.
Atlético is voorlopig de nummer 5 in La Liga.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo was dinsdagavond met een doelpunt belangrijk voor Liverpool in de derde ronde van de League Cup. Op Anfield werd Tottenham Hotspur met 3-1 verslagen. Gakpo scoorde de 2-0.
3 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi zal nog één keer het shirt van Argentinië aantrekken. Dat heeft de Argentijnse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. De achtvoudig beste voetballer van de wereld kondigde eind augustus zijn afscheid aan als international, maar speelt op 6 oktober nog een vriendschappelijk duel.
5 uur geledenBOGOTÁ (ANP) - James Rodríguez stopt als Colombiaans international. Dat heeft de 35-jarige voetballer dinsdag bekendgemaakt via sociale media. Rodríguez speelde 131 interlands voor Colombia sinds zijn debuut in 2011. De aanvallende middenvelder was een van de smaakmakers op het WK van 2014, waar hij met zes doelpunten topscorer was.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft dinsdagavond een inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II gewonnen. In de Johan Cruijff Arena werd het 5-1. De wedstrijd was verplaatst vanwege de Europese verplichtingen van de Amsterdammers.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Hans Hateboer gaat na bijna tien jaar weer voor FC Groningen voetballen. De 32-jarige vleugelverdediger bereikte dinsdag een akkoord voor een contract van één seizoen met de huidige nummer 9 uit de Eredivisie.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Míchel Sánchez heeft zijn elftal voor de inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II op zes posities gewijzigd ten opzichte van de 5-1-overwinning op Fortuna Sittard van zaterdag. In de Johan Cruijff ArenA wordt dinsdagavond om 20.00 uur afgetrapt.
9 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft de Duitse trainer Dino Toppmöller ontslagen. Dat maakte de Franse voetbalclub dinsdag bekend. De 45-jarige trainer maakte deze zomer de overstap naar Lens, en stond slechts zes wedstrijden voor de groep. Hij had de functie overgenomen van Pierre Sage, die met Lens verrassend tweede was geworden in de Franse competitie.
9 uur geleden