Sevilla neemt opnieuw afscheid van Rakitic
SEVILLA (ANP) - De Kroaat Ivan Rakitic verlaat Sevilla en vervolgt zijn voetballoopbaan in Saudi-Arabië bij Al-Shabab. Dat meldt de Spaanse club. De 35-jarige middenvelder kwam in twee periodes bij Sevilla tot 323 officiële optredens.
Rakitic speelde tussen 2011 en 2014 voor Sevilla, om daarna zes seizoenen voor FC Barcelona te voetballen. Hij keerde in 2020 terug bij de huidige nummer zestien in de Spaanse LaLiga. Rakitic kwam in zijn carrière meer dan honderd keer uit voor het Kroatische elftal.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP/DPA) - Jürgen Klopp heeft Ajax-doelman Marc ter Stegen opgeroepen voor zijn eerste wedstrijden als bondscoach van de Duitse voetballers. Klopp debuteert volgende week donderdag in het Nations Leagueduel met Oranje, drie dagen later gevolgd door een thuiswedstrijd tegen Griekenland.
28 minuten geledenZEIST (ANP) - Oud-international Winston Bogarde volgt Leeroy Echteld op als assistent-trainer bij Jong Oranje. Echteld werkt sinds begin dit jaar als hoofdtrainer bij AZ. Bij Jong Oranje bestaat de technische staf van bondscoach Michael Reiziger nu uit assistent-trainers Said Bakkati en Bogarde en keeperstrainer Khalid Benlahsen.
1 uur geledenMIAMI (ANP/DPA) - Lionel Messi heeft met zijn honderdste treffer voor Inter Miami bijgedragen aan het veroveren van de Campeones Cup. In het duel van de Amerikaanse kampioen met de Mexicaanse kampioen Cruz Azul (2-0) verzorgde de 39-jarige Argentijn halverwege de eerste helft de openingstreffer met een kopbal. Bij de 2-0 van de Braziliaan Casemiro was Messi de aangever.
1 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Memphis Depay is met zijn Braziliaanse club Corinthians uitgeschakeld in de kwartfinales van de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse Champions League. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal miste in het thuisduel met het Argentijnse Estudiantes in de elfde minuut van de blessuretijd een strafschop, waardoor Corinthians geen verlenging afdwong: 0-1. De Argentijn Alexis Castro maakte in de 87e minuut het enige doelpunt, wat genoeg was na de 1-1 uit het heenduel.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn zesde wedstrijd in La Liga met ruime cijfers gewonnen. De ploeg van trainer Hansi Flick was voor eigen publiek met 7-2 te sterk voor het gepromoveerde Racing Santander. Aanvoerder Raphinha was goed voor een hattrick.
11 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - AZ heeft zijn eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Europa League nipt verloren van Sunderland. De formatie van trainer Leeroy Echteld ging in het Stadium of Light met 1-0 onderuit tegen de ploeg van de Nederlandse WK-gangers Brian Brobbey en Robin Roefs.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het contract van Dies Janse verlengd met een jaar. Dat maakte de Amsterdamse club woensdag bekend. Het contract van de 20-jarige centrale verdediger loopt nu tot en met 2030.
20 uur geleden