Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sevilla naar kwartfinale van Europa League

Sevilla naar kwartfinale van Europa League

SEVILLA (ANP) - Sevilla blijft ook dit seizoen goed presteren in de Europa League. De Spaanse club heeft onder toeziend oog van scheidsrechter Björn Kuipers de kwartfinale bereikt. In een leeg eigen stadion werd AS Roma met 2-0 verslagen.

Sergio Reguilón en Youssef En-Nesyri scoorden al voor rust voor Sevilla, dat in de kwartfinale stuit op de winnaar van het tweeluik tussen Olympiakos en Wolverhampton Wanderers. Luuk de Jong mocht pas in de 93e minuut invallen bij Sevilla. Justin Kluivert bleef op de bank bij AS Roma.

Sevilla en AS Roma troffen elkaar maar eenmaal in de achtste finales. Het eerste duel werd geannuleerd na de uitbraak van het coronavirus.

Kuipers trok vier gele kaarten, keurig verdeeld over beide ploegen. Hij bestrafte Diego Carlos en Jordán van Sevilla, net als Lorenzo Pellegrini en Aleksandar Kolarov van AS Roma. Kuipers stuurde Gianluca Mancini van AS Roma in de tiende minuut van blessuretijd met een rode kaart van het veld.

Sevilla won de Europa League in 2014, 2015 en 2016.

Meer uit Voetbal

Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

39 minuten geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

1 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

1 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

3 uur geleden
NAC Breda haalt transfervrije Ghanese aanvaller Ayew (36)

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.

5 uur geleden
Belgisch voetbal wint zaak om uitzendrechten en blijft op tv

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.

7 uur geleden