Sevilla na zege naast Real Madrid en Atlético Madrid
VIGO (ANP) - Sevilla is in de Spaanse voetbalcompetitie op gelijke hoogte gekomen met Real Madrid en Atlético Madrid, die dit weekeinde allebei niet in actie komen. De ploeg van trainer Julen Lopetegui won bij Celta de Vigo: 0-1. Aanvaller Rafa Mir maakte in de beginfase van de tweede helft het doelpunt.
Sevilla herstelde zich met de winst van de nederlaag tijdens de vorige speelronde bij Granada (1-0). Dat was de eerste verliespartij voor Sevilla dit seizoen in La Liga.
Real Sociedad leidt in de stand met 20 punten uit negen duels. Real Madrid, Sevilla en Atlético Madrid hebben allemaal 17 punten en speelden een duel minder dan Sociedad.
FC Barcelona komt later op zondag in actie. Bij winst in de thuiswedstrijd tegen Valencia komt het elftal van coach Ronald Koeman op 15 punten (uit acht duels).
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
15 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
16 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
17 uur geleden