Sevilla na zege naast Real Madrid en Atlético Madrid
VIGO (ANP) - Sevilla is in de Spaanse voetbalcompetitie op gelijke hoogte gekomen met Real Madrid en Atlético Madrid, die dit weekeinde allebei niet in actie komen. De ploeg van trainer Julen Lopetegui won bij Celta de Vigo: 0-1. Aanvaller Rafa Mir maakte in de beginfase van de tweede helft het doelpunt.
Sevilla herstelde zich met de winst van de nederlaag tijdens de vorige speelronde bij Granada (1-0). Dat was de eerste verliespartij voor Sevilla dit seizoen in La Liga.
Real Sociedad leidt in de stand met 20 punten uit negen duels. Real Madrid, Sevilla en Atlético Madrid hebben allemaal 17 punten en speelden een duel minder dan Sociedad.
FC Barcelona komt later op zondag in actie. Bij winst in de thuiswedstrijd tegen Valencia komt het elftal van coach Ronald Koeman op 15 punten (uit acht duels).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
6 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
18 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
20 uur geleden