Sevilla na zege naast Real Madrid en Atlético Madrid
VIGO (ANP) - Sevilla is in de Spaanse voetbalcompetitie op gelijke hoogte gekomen met Real Madrid en Atlético Madrid, die dit weekeinde allebei niet in actie komen. De ploeg van trainer Julen Lopetegui won bij Celta de Vigo: 0-1. Aanvaller Rafa Mir maakte in de beginfase van de tweede helft het doelpunt.
Sevilla herstelde zich met de winst van de nederlaag tijdens de vorige speelronde bij Granada (1-0). Dat was de eerste verliespartij voor Sevilla dit seizoen in La Liga.
Real Sociedad leidt in de stand met 20 punten uit negen duels. Real Madrid, Sevilla en Atlético Madrid hebben allemaal 17 punten en speelden een duel minder dan Sociedad.
FC Barcelona komt later op zondag in actie. Bij winst in de thuiswedstrijd tegen Valencia komt het elftal van coach Ronald Koeman op 15 punten (uit acht duels).
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
7 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
12 uur geleden