Sevilla moet geschorste coach Lopetegui missen tegen Real Madrid
SEVILLA (ANP) - Trainer Julen Lopetegui mist zondag de uitwedstrijd van Sevilla tegen Real Madrid. Hij kreeg maandag tijdens het verloren duel met Athletic Club uit Bilbao (0-1) een gele kaart en moet een schorsing uitzitten.
Lopetegui ging na het duel verhaal halen bij de scheidsrechter, die in zijn ogen niet goed had gefloten. Hij kreeg in de spelerstunnel een gele kaart. Sevilla heeft de landstitel uit het oog verloren na de nederlaag tegen Athletic Club.
De club van Luuk de Jong en Karim Rekik staat vierde met 70 punten, 4 minder dan FC Barcelona en Real Madrid en 6 minder dan koploper Atlético Madrid. Barcelona speelt zaterdag tegen Atlético Madrid. Trainer Ronald Koeman is dan ook niet welkom op de bank. Hij moet zijn laatste duel schorsing uitzitten.
Koeman miste zondag al de uitwedstrijd tegen zijn oude club Valencia. Barcelona ging in aanloop naar die wedstrijd vergeefs in beroep. De club is nu naar de rechtbank voor sportzaken gestapt om Koeman tegen Atlético nog op de bank te krijgen.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
5 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden