Sevilla moet geschorste coach Lopetegui missen tegen Real Madrid
SEVILLA (ANP) - Trainer Julen Lopetegui mist zondag de uitwedstrijd van Sevilla tegen Real Madrid. Hij kreeg maandag tijdens het verloren duel met Athletic Club uit Bilbao (0-1) een gele kaart en moet een schorsing uitzitten.
Lopetegui ging na het duel verhaal halen bij de scheidsrechter, die in zijn ogen niet goed had gefloten. Hij kreeg in de spelerstunnel een gele kaart. Sevilla heeft de landstitel uit het oog verloren na de nederlaag tegen Athletic Club.
De club van Luuk de Jong en Karim Rekik staat vierde met 70 punten, 4 minder dan FC Barcelona en Real Madrid en 6 minder dan koploper Atlético Madrid. Barcelona speelt zaterdag tegen Atlético Madrid. Trainer Ronald Koeman is dan ook niet welkom op de bank. Hij moet zijn laatste duel schorsing uitzitten.
Koeman miste zondag al de uitwedstrijd tegen zijn oude club Valencia. Barcelona ging in aanloop naar die wedstrijd vergeefs in beroep. De club is nu naar de rechtbank voor sportzaken gestapt om Koeman tegen Atlético nog op de bank te krijgen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
19 minuten geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
43 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
44 minuten geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 dag geleden