Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sevilla moet geschorste coach Lopetegui missen tegen Real Madrid

Sevilla moet geschorste coach Lopetegui missen tegen Real Madrid

SEVILLA (ANP) - Trainer Julen Lopetegui mist zondag de uitwedstrijd van Sevilla tegen Real Madrid. Hij kreeg maandag tijdens het verloren duel met Athletic Club uit Bilbao (0-1) een gele kaart en moet een schorsing uitzitten.

Lopetegui ging na het duel verhaal halen bij de scheidsrechter, die in zijn ogen niet goed had gefloten. Hij kreeg in de spelerstunnel een gele kaart. Sevilla heeft de landstitel uit het oog verloren na de nederlaag tegen Athletic Club.

De club van Luuk de Jong en Karim Rekik staat vierde met 70 punten, 4 minder dan FC Barcelona en Real Madrid en 6 minder dan koploper Atlético Madrid. Barcelona speelt zaterdag tegen Atlético Madrid. Trainer Ronald Koeman is dan ook niet welkom op de bank. Hij moet zijn laatste duel schorsing uitzitten.

Koeman miste zondag al de uitwedstrijd tegen zijn oude club Valencia. Barcelona ging in aanloop naar die wedstrijd vergeefs in beroep. De club is nu naar de rechtbank voor sportzaken gestapt om Koeman tegen Atlético nog op de bank te krijgen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

19 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

20 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

22 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

1 dag geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

1 dag geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

1 dag geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden