
Sevilla met Luuk de Jong tegen Chelsea
LONDEN (ANP) - Sevilla speelt dinsdagavond in de Champions League met Luuk de Jong tegen Chelsea. De aanvaller, onlangs met Oranje nog actief tegen Italië, staat in Londen aan de aftrap. Bij de thuisclub begint de van een blessure herstelde oud-Ajacied Hakim Ziyech op de bank. Datzelfde geldt voor Karim Rekik bij de Spanjaarden.
Bij Barcelona heeft middenvelder Frenkie de Jong een basisplaats. Trainer Ronald Koeman heeft ook de pas van Ajax overgenomen verdediger Sergiño Dest opgesteld. De Spanjaarden spelen thuis tegen het Hongaarse Ferencváros.
Bij de wedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Manchester United in Parijs beginnen de Nederlanders op de bank. Bij de Fransen doet Mitchell Bakker dat, bij de Engelsen kijken Donny van de Beek en Timothy Fosu-Mensah toe.
Ook Justin Kluivert, onlangs naar RB Leipzig gekomen, start bij het thuisduel tegen Istanbul Başakşehir op de bank.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.
8 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
21 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
21 uur geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
1 dag geledenBOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.
1 dag geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.
1 dag geleden