Sevilla met Luuk de Jong speelt gelijk tegen Barcelona
BUITENLANDS VOETBAL - SPANJESEVILLA (ANP) - De kraker in La Liga tussen Sevilla en koploper FC Barcelona is geëindigd in 0-0. Barcelona komt door het gelijkspel op 65 punten, drie meer dan Real Madrid dat het zondag opneemt tegen Real Sociedad. Sevilla staat derde en heeft dertien punten minder dan de Catalanen.
Bij Sevilla begon Luuk de Jong in de basis. De aanvaller werd halverwege de tweede helft gewisseld. Frenkie de Jong ontbrak bij Barcelona wegens een kuitblessure. Luis Suárez was wel weer terug in de basis bij de Catalanen. De Uruguayaan die lang moest herstellen van een knieoperatie kreeg samen met Lionel Messi enkele kansen in de eerste helft.
De thuisploeg kreeg in de tweede helft mogelijkheden via onder anderen Lucas Ocampos, maar doelman Marc-André Ter Stegen zorgde voor de redding. Lionel Messi was enkele keren gevaarlijk uit een vrije trap, maar de Argentijn slaagde er tegen Sevilla niet in zijn 700e doelpunt uit zijn carrière. Suárez kopte in de slotfase nog net over het doel.
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
12 minuten geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
56 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
13 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
14 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.
18 uur geleden