Sevilla met Luuk de Jong speelt gelijk tegen Barcelona
BUITENLANDS VOETBAL - SPANJESEVILLA (ANP) - De kraker in La Liga tussen Sevilla en koploper FC Barcelona is geëindigd in 0-0. Barcelona komt door het gelijkspel op 65 punten, drie meer dan Real Madrid dat het zondag opneemt tegen Real Sociedad. Sevilla staat derde en heeft dertien punten minder dan de Catalanen.
Bij Sevilla begon Luuk de Jong in de basis. De aanvaller werd halverwege de tweede helft gewisseld. Frenkie de Jong ontbrak bij Barcelona wegens een kuitblessure. Luis Suárez was wel weer terug in de basis bij de Catalanen. De Uruguayaan die lang moest herstellen van een knieoperatie kreeg samen met Lionel Messi enkele kansen in de eerste helft.
De thuisploeg kreeg in de tweede helft mogelijkheden via onder anderen Lucas Ocampos, maar doelman Marc-André Ter Stegen zorgde voor de redding. Lionel Messi was enkele keren gevaarlijk uit een vrije trap, maar de Argentijn slaagde er tegen Sevilla niet in zijn 700e doelpunt uit zijn carrière. Suárez kopte in de slotfase nog net over het doel.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
2 uur geledenFES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
12 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
17 uur geleden