Sevilla met Luuk de Jong speelt gelijk tegen Barcelona
BUITENLANDS VOETBAL - SPANJESEVILLA (ANP) - De kraker in La Liga tussen Sevilla en koploper FC Barcelona is geëindigd in 0-0. Barcelona komt door het gelijkspel op 65 punten, drie meer dan Real Madrid dat het zondag opneemt tegen Real Sociedad. Sevilla staat derde en heeft dertien punten minder dan de Catalanen.
Bij Sevilla begon Luuk de Jong in de basis. De aanvaller werd halverwege de tweede helft gewisseld. Frenkie de Jong ontbrak bij Barcelona wegens een kuitblessure. Luis Suárez was wel weer terug in de basis bij de Catalanen. De Uruguayaan die lang moest herstellen van een knieoperatie kreeg samen met Lionel Messi enkele kansen in de eerste helft.
De thuisploeg kreeg in de tweede helft mogelijkheden via onder anderen Lucas Ocampos, maar doelman Marc-André Ter Stegen zorgde voor de redding. Lionel Messi was enkele keren gevaarlijk uit een vrije trap, maar de Argentijn slaagde er tegen Sevilla niet in zijn 700e doelpunt uit zijn carrière. Suárez kopte in de slotfase nog net over het doel.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
6 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
8 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda stapt naar de rechter. De Eredivisieclub doet dat na het besluit van de aanklager betaald voetbal en het competitiebestuur betaald voetbal van de KNVB in de veelbesproken paspoortkwestie. NAC wilde dat de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles ongeldig zou worden verklaard of overgespeeld vanwege het meespelen van Dean James, die niet speelgerechtigd zou zijn geweest. Dat gebeurde niet.
8 uur geleden