Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sevilla laat punten liggen tegen Espanyol

Sevilla laat punten liggen tegen Espanyol

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft in de strijd om deelname aan de Champions League punten laten liggen tegen degradatiekandidaat Espanyol. Met Luuk de Jong slechts als invaller kwam de ploeg van trainer Julen Lopetegui niet verder dan 2-2, waardoor het vijfde bleef in La Liga.

Sevilla kwam na een kwartier op voorsprong. Uit een voorzet van Suso kopte de Argentijn Lucas Ocampos raak. De gasten uit Barcelona hadden zaterdag een flinke tegenvaller te verwerken gekregen met het wegvallen wegens een blessure van Raúl de Tomás, de aanwinst die er de laatste weken op los scoorde. Toch slaagde Espanyol er in de achterstand om te buigen. In de 35e minuut moest de VAR eraan te pas komen om een overtreding van Sevilla-verdediger Sergi Gómez op Jonathan Calleri te beoordelen als een overtreding. Gómez kwam er goed vanaf met geel, maar Adrián Embarda schoot vanaf de rand stafschopgebied raak: 1-1.

Kort na rust zette de Chinees Wu Lei op aangeven van Calleri zijn ploeg zelfs op voorsprong. Espanyol raakte in de 69e minuut Víctor Sánchez kwijt met zijn tweede gele kaart. Tien minuten later werd het gelijk via uitblinker Suso, maar verder kwam Sevilla niet.

Meer uit Voetbal

Marokko en Brazilië spelen gelijk, eerste WK-goal PSV'er Saibari

EAST RUTHERFORD (ANP) - Marokko en Brazilië zijn het WK voetbal in het Amerikaanse East Rutherford in groep C met een 1-1-gelijkspel begonnen. De kampioen van Afrika kwam via PSV'er Ismael Saibari op voorsprong tegen de vijfvoudig wereldkampioen, maar zag Brazilië door een treffer van Vinícius Júnior nog voor rust op gelijke hoogte komen.

28 minuten geleden
Herstelde Verbruggen verdedigt doel van Oranje tegen Japan

ARLINGTON (ANP) - Bart Verbruggen verdedigt zondag het doel van het Nederlands elftal in het eerste WK-duel met Japan. "Hij is fit en gaat starten", zei bondscoach Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de wedstrijd in het Dallas Stadium.

38 minuten geleden
Koeman: Depay is fit voor basisplaats tegen Japan

ARLINGTON (ANP) - Memphis Depay is voldoende fit voor een basisplaats in het eerste duel op het WK tegen Japan. Dat vertelde Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de wedstrijd in het Dallas Stadium.

42 minuten geleden
Itakura verwacht dat Japan klaar is voor duel met Oranje

ARLINGTON (ANP) - Ko Itakura verwacht dat Japan zondag goed voorbereid aan het eerste WK-duel met Nederland begint. "We weten heel goed hoe sterk hun spelers zijn", vertelde de verdediger van Ajax aan verslaggevers uit zijn geboorteland. "We hebben ze stuk voor stuk geanalyseerd en we hebben op de training geoefend op een manier waarop we ze kunnen opvangen."

1 uur geleden
PSV'er Saibari in basis Marokko tegen Brazilië op WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - PSV'er Ismael Saibari heeft een basisplaats bij Marokko in de kraker tegen vijfvoudig wereldkampioen Brazilië op het WK voetbal. De wedstrijd in groep C begint om 00.00 uur in de nacht van zaterdag op zondag in het MetLife Stadium van East Rutherford.

2 uur geleden
Qatar maakt in blessuretijd gelijk tegen sterker Zwitserland

SAN FRANCISCO (ANP) - Qatar heeft zijn eerste punt ooit behaald op het WK voetbal. De Aziatische ploeg stond de hele wedstrijd in het Bay Area Stadium van San Francisco onder druk tegen een oppermachtig Zwitserland en leek met 1-0 te verliezen, maar diep in blessuretijd kopte Boualem Khoukhi de onverwachte gelijkmaker binnen.

3 uur geleden
Coach Rangnick verlengt kort voor eerste WK-duel bij Oostenrijk

WENEN/SAN FRANCISCO (ANP/DPA) - Ralf Rangnick heeft zijn contract als bondscoach van Oostenrijk verlengd. Dat meldde de Oostenrijkse voetbalbond ÖFB enkele dagen voor de eerste groepswedstrijd van de nationale ploeg op het WK voetbal tegen Jordanië.

5 uur geleden