Sevilla laat punten liggen tegen Espanyol
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft in de strijd om deelname aan de Champions League punten laten liggen tegen degradatiekandidaat Espanyol. Met Luuk de Jong slechts als invaller kwam de ploeg van trainer Julen Lopetegui niet verder dan 2-2, waardoor het vijfde bleef in La Liga.
Sevilla kwam na een kwartier op voorsprong. Uit een voorzet van Suso kopte de Argentijn Lucas Ocampos raak. De gasten uit Barcelona hadden zaterdag een flinke tegenvaller te verwerken gekregen met het wegvallen wegens een blessure van Raúl de Tomás, de aanwinst die er de laatste weken op los scoorde. Toch slaagde Espanyol er in de achterstand om te buigen. In de 35e minuut moest de VAR eraan te pas komen om een overtreding van Sevilla-verdediger Sergi Gómez op Jonathan Calleri te beoordelen als een overtreding. Gómez kwam er goed vanaf met geel, maar Adrián Embarda schoot vanaf de rand stafschopgebied raak: 1-1.
Kort na rust zette de Chinees Wu Lei op aangeven van Calleri zijn ploeg zelfs op voorsprong. Espanyol raakte in de 69e minuut Víctor Sánchez kwijt met zijn tweede gele kaart. Tien minuten later werd het gelijk via uitblinker Suso, maar verder kwam Sevilla niet.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
25 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
4 uur geleden