Sevilla komt twee keer terug na achterstand en wint bij Celta
VIGO (ANP) - Sevilla is in de uitwedstrijd tegen Celta de Vigo twee keer teruggekomen na een achterstand. De nummer 4 van La Liga won uiteindelijk met 4-3.
Sevilla kwam in de zevende minuut op voorsprong via Jules Kounde, maar uit de door Kounde veroorzaakte penalty maakte Iago Aspas gelijk. Aspas zette Celta ook op 2-1, waarna Fernando gelijkmaakte voor Sevilla. Nog voor rust kwam Sevilla opnieuw op achterstand door Brais Méndez.
Ivan Rakitic bracht Sevilla na een uur opnieuw langszij, waarna Papu Gómez een kwartier voor tijd het winnende doelpunt voor zijn rekening nam. Gómez profiteerde van een fout van de Ghanese verdediger Joseph Aidoo.
Bij Sevilla, dat eerder dit seizoen ook al in een doelpuntrijk duel van Celta won (4-2), viel Luuk de Jong na ruim een uur in voor Youssef En-Nesyri. Sevilla kwam door de zege op 61 punten, 4 minder dan nummer 3 FC Barcelona. Koploper Atlético Madrid staat op 67 punten. Er zijn nog acht speelronden te gaan.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
15 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
15 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
16 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
16 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
18 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
19 uur geleden