Sevilla komt twee keer terug na achterstand en wint bij Celta
VIGO (ANP) - Sevilla is in de uitwedstrijd tegen Celta de Vigo twee keer teruggekomen na een achterstand. De nummer 4 van La Liga won uiteindelijk met 4-3.
Sevilla kwam in de zevende minuut op voorsprong via Jules Kounde, maar uit de door Kounde veroorzaakte penalty maakte Iago Aspas gelijk. Aspas zette Celta ook op 2-1, waarna Fernando gelijkmaakte voor Sevilla. Nog voor rust kwam Sevilla opnieuw op achterstand door Brais Méndez.
Ivan Rakitic bracht Sevilla na een uur opnieuw langszij, waarna Papu Gómez een kwartier voor tijd het winnende doelpunt voor zijn rekening nam. Gómez profiteerde van een fout van de Ghanese verdediger Joseph Aidoo.
Bij Sevilla, dat eerder dit seizoen ook al in een doelpuntrijk duel van Celta won (4-2), viel Luuk de Jong na ruim een uur in voor Youssef En-Nesyri. Sevilla kwam door de zege op 61 punten, 4 minder dan nummer 3 FC Barcelona. Koploper Atlético Madrid staat op 67 punten. Er zijn nog acht speelronden te gaan.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
32 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
6 uur geleden