Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sevilla komt twee keer terug na achterstand en wint bij Celta

Sevilla komt twee keer terug na achterstand en wint bij Celta

VIGO (ANP) - Sevilla is in de uitwedstrijd tegen Celta de Vigo twee keer teruggekomen na een achterstand. De nummer 4 van La Liga won uiteindelijk met 4-3.

Sevilla kwam in de zevende minuut op voorsprong via Jules Kounde, maar uit de door Kounde veroorzaakte penalty maakte Iago Aspas gelijk. Aspas zette Celta ook op 2-1, waarna Fernando gelijkmaakte voor Sevilla. Nog voor rust kwam Sevilla opnieuw op achterstand door Brais Méndez.

Ivan Rakitic bracht Sevilla na een uur opnieuw langszij, waarna Papu Gómez een kwartier voor tijd het winnende doelpunt voor zijn rekening nam. Gómez profiteerde van een fout van de Ghanese verdediger Joseph Aidoo.

Bij Sevilla, dat eerder dit seizoen ook al in een doelpuntrijk duel van Celta won (4-2), viel Luuk de Jong na ruim een uur in voor Youssef En-Nesyri. Sevilla kwam door de zege op 61 punten, 4 minder dan nummer 3 FC Barcelona. Koploper Atlético Madrid staat op 67 punten. Er zijn nog acht speelronden te gaan.

Meer uit Voetbal

Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

18 minuten geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

3 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

8 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

8 uur geleden
Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

20 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

21 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

22 uur geleden