Sevilla komt met gelijkspel naar Eindhoven voor return tegen PSV
MADRID (ANP) - Sevilla heeft in de Spaanse competitie gelijkgespeeld bij Rayo Vallecano. Het duel in Madrid eindigde in 1-1. Sevilla verdedigt donderdag in de tussenronde van de Europa League in Eindhoven een voorsprong van 3-0 uit de eerste wedstrijd tegen PSV.
Sevilla kwam na een half uur op voorsprong bij Vallecano door een doelpunt van Suso. De gelijkmaker kwam halverwege de tweede helft op naam van de Fransman Florian Lejeune.
Rayo Vallecano staat na 22 speelronden op de zesde plaats met 34 punten. Nummer 12 Sevilla heeft 25 punten.
De winnaar van PSV tegen Sevilla, die donderdag om 18.45 uur aftrappen in het Philips-stadion, plaatst zich voor de achtste finales van de Europa League.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
8 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
8 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
15 uur geleden